Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek megéri felregisztr...

Szerintetek megéri felregisztrálnom Tinderre? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvasgattam az oldalon ezekkel a társkereső appokkal kapcsolatban, és inkább negatív a róluk alkotott vélemény, mint sem pozitív, de ennek ellenére tanácsot szeretnék kérni, hogy nekem, mint 20 éves fiúnak érdemes-e regisztrálnia Tinderre vagy hasonló társkereső alkalmazásra.


Már elég régóta nincsen barátnőm, nem is tudnék hol ismerkedni, mert a közelben elég nehéz, és már iskolába sem járok. Az elmúlt napokban gondolkoztam el azon, hogy esetleg regisztráljak-e valamelyik appra, kicsit körülnézni, hogy vajon lenne-e esélyem, velem hasonló korú vagy fiatalabb (16-18) éves lányoknál.


Ha te is korban közel állsz hozzám, és van egy kis tapasztalatod, akkor nyugodtan oszd meg, kíváncsi vagyok. :D



2021. szept. 1. 19:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
Simán, próbálkozz ahol csak tudsz.
2021. szept. 1. 19:50
 2/13 anonim válasza:
Nem veszítesz vele semmit
2021. szept. 1. 19:52
 3/13 anonim válasza:
Ha nem akarsz csalódni, akkor nem éri meg.
2021. szept. 1. 20:47
 4/13 anonim válasza:
Ha átlagos kinézetű vagy, akkor 1000 jobbra húzásból (ez 20 nap) lesz kb. 10 matched. Jobb esetben a 10 ből kb. 2-3 lány vissza is ír, ha írsz neki, ugyanakkor ez még semmire sem garancia, hisz rajtad kívül még minimum 10 másik sráccal is beszélget. Ha van erre időd, és energiád, akkor hajrá. Nagy a konkurencia az interneten, szóval ha nem tudod magad jól "eladni", akkor sok esélyed nincs.
2021. szept. 1. 21:18
 5/13 anonim válasza:
melyik megye? Követsz vmi stylust?
2021. szept. 2. 01:51
 6/13 anonim válasza:
Csak eggyel több szerencsétlen lesz ott...
2021. szept. 2. 17:45
 7/13 anonim válasza:
Áhh, felesleges. Manapság alig vannak normálisak.
2021. szept. 2. 17:49
 8/13 anonim válasza:
Társkereső oldalak nem érnek manapság semmit mindenki jobbat akar és álmodozó lesz hogy neki a legjobb kell. Lehet régen többet értek ezek az oldalak manapság semmit max arra jók hogy lehet rajtuk önkielégítést végezni a másikra.
2021. szept. 3. 06:31
 9/13 anonim válasza:
Szerintem megéri megpróbálni. Bár én lány vagyok, kicsit idősebb is, de így ismertem meg a páromat lassan 1 éve, covid alatt, ráadásul ő külföldön is él. Elég sokáig keresgéltem, viszont matcheltem néhány jóarc sráccal, igaz nem lett köztünk semmi, de többségükkel a mai napig tartom a kapcsolatot, néhányan a baráti társaságunkba is belekerültek.
2021. szept. 3. 21:30
 10/13 anonim válasza:
Nem semmi hogy manapság van még hasznuk az ilyenfajta internetes oldalaknak csak nem nálam, de én már belefáradtam ezekbe. Én eddig kerestem a nőket futottam utánuk de mostanra már oda jutottam hogy a sorsra bízom. Ha lesz lesz ha nem akkor nem!
2021. szept. 4. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!