Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiuk! Ti hogy csajoztok...

Fiuk! Ti hogy csajoztok buliba hogy valami legyen is belőle akár csak egy szex. Ha többen vannak a lányok akkor is odamentek hozzájuk? És ha egy helyes srác nem csinál semmit csak támasztja a pultot akkor a lányok odamernek hozzá menni?

Figyelt kérdés

Sose voltam még nagy bulikba ezért kiváncsi vagyok ott hogy mennek a dolgok (tudom társaságtol függ de kb).

Köszönöm a segitő válaszokat!


2021. szept. 4. 11:11
 1/5 anonim válasza:
Igaz fiúknak szól a kérdés, és én nő vagyok, de remélem nem bánod, ha válaszolok. Nálam abban az esetben lehet valami, ha szimpatikus a másik (nyilván), illetve ha nem érzem azt, hogy fel akarna szedni mindenáron. Tehát egyáltalán nem nyomul, nem akaszkodik rám, akár valami semleges téma kapcsán elegyedünk szóba. Ha kényszeresen, erőszakosan koslat utánam és le se lehet vakarni, biztos, hogy menekülök tőle.
2021. szept. 4. 13:08
 2/5 anonim válasza:

Ne "csajozni" akarj, hanem beszélgess mindenkivel úgy, hogy nem agyalsz rajta direkt, hogy miről, hanem ami jön. A mindenkiben lesznek majd lányok is, akikkel akár többször is találkozol és majd talán alakul valami magától. De egy buliba se úgy menj oda, hogy az a célod, hogy becsajozol.

Élvezd a társaságot és szard le, ha nem csajozol be.

25/F

2021. szept. 4. 15:49
 3/5 Mathus válasza:

Szerintem nem árulok el nagy titkot azzal, hogy nagyon töredék százalék lesz az az este, amikor szexre mész le valahova és az össze is jön. Szó szerint a legváratlanabb helyzetekből sülnek ki jó dolgok. Ott nehéz spontánnak maradni, hogy nehogy begörcsölj, de majd gyakorlod.


45F

2021. szept. 4. 20:06
 4/5 anonim válasza:
Egyet értek szerintem is nehéz dolog ez, hogy egyből haza vinni valakit. Szerintem esélyesebb, ha csak kicsit beszélgettek és kontaktot cserélsz. Ez le is veszi a súlyt a válladról, mert ahogy #3 is írja az nagyon görcsölés lesz ha feltétlen aznap haza akarod cipelni és oda akarod tudatosan alakítani a dolgokat.
2021. szept. 4. 21:09
 5/5 Neked csak Laci válasza:
Mi fiúk csapatban támadunk!
2022. febr. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!