Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Extrém nagydarab lanyok van...

Extrém nagydarab lanyok van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim válasza:

Rostina nevezetű felhasználó lopott képeket küldözget és próbálja azt élhetettni, hogy egy 220kg-os magyar lány !!!

Vigyázzatok vele!

2021. szept. 23. 23:32
 32/58 anonim válasza:

#31


Ebben mi a furcsa?


Köztudott tény, hogy ez a kategória tele van kamuképes homokosokkal, akik arra ráncigálják a répájukat, hogy naív kis heteró férfiak rájuk izgulnak.


Írtam már korábban, hogy magyar nő SOHA nem fog kezdeményezni, inkább meghalna. (Persze ha gucci, rolex, bmw-d stb van akkor más a helyzet, de aligha valószínű, hogy ez itt sokaknál fennáll)

2021. szept. 23. 23:38
 33/58 A kérdező kommentje:
Igen igen a rostinaval vigyazni kell en is beszeltem mar vele de nem olyan tehetseges hazudozo mint hiszi😂
2021. szept. 24. 09:25
 34/58 anonim válasza:

Én is leveleztem vele.A képekről elismerte,hogy nem ő van rajtuk.Viszont azt állította,hogy valóban 242 kg.Ez kb. két hete volt. Sajnálnám,ha az egész átverés lenne.Én megkedveltem,s nagyon be is jönne nekem.

De nehéz elképzelni,hogy tényleg van ekkora nő Magyarországon.

2021. szept. 24. 18:51
 35/58 A kérdező kommentje:
Neked mit adott be? Hogy irta le az eletet? Kivancsi vagyok?😂
2021. szept. 24. 20:51
 36/58 anonim válasza:

Szia!

Azt mondta,hogy anyjával és húgával él Harkányban.Mindig kövér volt.Mikor először írt itt a gyakorin azt mondta,hogy 220 kg,de szeretne 300 kg lenni.

Azzal indokolta,hogy mindenki bántja,főleg az anyja.Állítólag a húga segíti.Legutóbb azt írta,hogy stratégiát vált és nem társat keres,hanem olyan férfit,akinek az a fétise,hogy ő hízik.Azt írta,már 242 kg a súlya.

Kb. 3 hete írt utoljára.

Szerinted az egész kamu?

Pedig én imádom az extrém kövér nőket.....

2021. szept. 24. 21:05
 37/58 anonim válasza:

Rostina99-cel én is levelezek alkalmanként már tavaly nyár óta. Amit az előttem lévő írt, az stimmel, nálam is ugyanez volt, és legutóbb, kb. 1 hónapja nekem is 242kg-nak írta magát. Amúgy, mikor még én kezdtem vele beszélgetni 1 éve, akkor még el volt keseredve a súlya miatt, engem meg betegesenek tartott,a miért közöltem vele, hogy nekem nagyon bejönne, ha még tovább hízna (ekkor írt nekem is 220kg-t), mert már így is alig bír menni. Akkortájt még elvileg fogyni szeretett volna, mert nagyon a mozgásképtelenséghez közel állt, most meg főleg, hogy hízott is azóta, és azt mondta, hogy azért is akar fogyni, hogy ne legyen belőle konfliktus, merthogy elég sokat csesztette az anyja állítólag, és ez végül odavezetett, hogy elköltözött tőle a húgával együtt. Állítása szerint ezen a ponton már 245kg volt- és előtte pár hónappal már nekem is 240-et írt, majdnem fél év múlva, hogy beszélgetni kezdtem vele- és ezen ponton durrant össze az anyjával nagyon komolyan, és költözött el. Ekkor egy kicsit elmondása szerint ledobott, és lement 230kg-ra, majd ismét hízni kezdett és 242kg volt durván egy hónapja..

Na, ja, röviden ennyi az én történetem vele.. Képet nekem is küldött, és szerintem ugyanolyat, mint az előttem szólóknak, de akkor ezek szerint nem ő van rajtuk.. Csak nem értem, hogy mire jó ez a hazudozás?? Sosem fogom megérteni..

2021. szept. 24. 21:25
 38/58 anonim válasza:

Én sem értem. Az az érdekes,hogy ekkora nő mennyi férfinak bejön.

Például nekem is. Persze tudom,hogy a legtöbben undorítónak tartják.

2021. szept. 24. 21:29
 39/58 anonim válasza:

#36#37


Létezik olyan fétis is, hogy fullra homó férfiak erre cibálják a gyíkot, hogy ti rájuk izgultok.

2021. szept. 24. 21:30
 40/58 anonim válasza:

Mármint meleg férfiak arra izgulnak, hogy heteró pasik a dagadt nőkre gerjednek, vagy most mi? :D Azt meg hogy??:DD Zavart érzek az erőben :D

37-es voltam.

2021. szept. 24. 21:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!