Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális pasit lehet találni...

Normális pasit lehet találni mostanság ?

Figyelt kérdés

Jó én tudom hogy jön magától (állítólag). Viszont azt veszem észre manapság nem elég a várakozás . Én két éve várok . Még mindig semmi. Csak olyanok akik csak azt szeretnék.

Itt próbálkoztam neten társ kereséssel. Igaz nézem a külsőt de szerintem nagyon sokan nézik. Én egy minimálisan az ápoltságot és nagyon számít nálam az arc . Semmi több nem hiszem hogy ez miatt ne sikerülne. Talán az lenne a gond hogy a belsőt viszont nagyon nézem? De hisz alig írtam valakivel aki tetszett de nagy része csak azt akarta (az egyik el is jött hozzám akkor derült ki hát én szégyeltem hogy viselkedik, de nem adtam meg magam) vagy nem fog meg a belső semennyire.

Nem tartom magam csúnya lánynak. Kövér vagyok ez tény. Tisztában vagyok magammal. Formás nagy cici/popo szép arcom van (mondják nem csak ki találom) tehát ha ezt nézzük nem igazán a külső a probléma. Szerintem el vagyok átkozva vagy nem tudom 😂😂😂 24 vagyok tehát nem is egy idős néni. Teljesen ki vagyok borulva már úgy érzem egyedül fogok meghalni. Valaki mondjon már valamit hogy ismerkedjek vagy valamiiit. Itt a városba nem nagyon opció mert kicsi és 89% nem normális az a keveset meg nem találom.


2021. szept. 15. 18:37
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Gyerekek. Értelmezzétek màr jobban amit írok . Minimálisan nézem a külsőt mint mindenki más . Kinek mi a szép arc ez attól is függ . Nem azt jelenti hogy kimondottan szép fiú kedvelő vagyok. Lehet hogy aki nekem tetszik sokaknak nem. Meg írtam hogy nálam a belső nagyon fontos és ritkán fog meg valaki. Azt pedig nem tudom le írni mi az. Sajnos ezzel nem tudok mit csinálni hogy hiába normális az illető nincs benne olyan amire azt mondom hogy igen na ő olyan akivel tudok tervezni. Valószínű ez is lesz a gond csak hogy nem sok választék van mert az össze társkeresőn olyanok vannak akiknek csak alkalmi kell.



A követségre kitérve pedig. Én szeretem így magam el fogadtam magam. Nem görcsölök azon hogy fogyjak. Szeretnék de az sem gond ha nem.


Vannak kövér lányokba formások én is az vagyok és nem vagyok beképzelt ez a vissza jelzés nem csak pasitól. Van mellem és fenekem. Az egyik volt exem pont ezt mondta hogy ritka mert ő pont a ducibb lányokat szerette és évekig olyat keresett akinek a melle és a popo is formás és nagy. Ez van.


Tisztában vagyok magammal és inkább úgy írom mert sokan nem értik hogy nem átlag felettinek tartom magam hanem az én kategóriámba én szép nőnek tartom magam. Vannak puhos folyós kövér nők . Én erős húsú vagyok es ott kerekedek ahol kell. És nem ez nem beképzeltség hanem önbizalom ennyi. Viszont nem hinném hogy mindenki hazudna nekem ebben a másik meg hogy vannak szemeim.


Mosogatás. Hihetetlen vagy sem a kedvenc házimunkám a mosogatás. Tudok főzni mosni bármit ezzel nincs gond tehát erre nem is tértem ki mert nálam ez alap dolog .


Tudom azt is hogy sokan szeretik az én test alkatom és azt is hogy nem!

Nem vagyok ennyire buta . Nem tudom ki írta már . Örülök neki akkor legyél vékony lányokkal. Nem ez volt a kérdés hanem hogy mi a gond. A kövérséget ki zárom mert ha valakinek nem tetszik ez az alkat nem is keresi ennyi.

És én azokról beszélek akik keresnek. Azok közül nehéz találni .

2021. szept. 15. 22:08
 12/47 A kérdező kommentje:
Kövérségre kitérve **
2021. szept. 15. 22:10
 13/47 anonim válasza:
Mennyire kövér az a kövér? Nem mindegy 70 kg vagy 170 kg. :)
2021. szept. 15. 22:15
 14/47 anonim válasza:
vagy 1700 😀
2021. szept. 15. 22:17
 15/47 Gymnospermatophyta válasza:

Meg kinek mit jelent a formás, kinek mi a tetszik ugye. :)

Én mivel tényleg nem tudom elképzelni (bár biztosan van ilyen, csak vagy még nem láttam vagy nagyon keveset), dobhatsz egy fej nélküli alakos képet, ha gondolod. Nem basztatásból, csak kíváncsi vagyok. Ha nem szeretnél, nem kell.

2021. szept. 15. 22:20
 16/47 A kérdező kommentje:

Küldök szívesen írj rám . Megmutatom akkor hogy kövér nő is lehet formás .

Nem vagyok 170 de 70 kg felett vagyok. Állítólag nem nézem ki annyinak amennyi vagyok.

Igazából mondom hogy nem magamtól mondom ezeket. Vannak szemeim persze és látok stb . De magamtól nem kezdeném el ezt írni ha nem kaptam volna sok férfitől vagy nőtől véleményt . Aztán mindenki pont ugyanazt nem tudja hazudni .

2021. szept. 15. 22:26
 17/47 anonim válasza:
Szolnoki vagy?
2021. szept. 15. 22:36
 18/47 Gymnospermatophyta válasza:
Köszi, írtam. :)
2021. szept. 15. 22:38
 19/47 A kérdező kommentje:

Azt le szeretném írni még ha esetleg olvassa valaki aki itt volt és írt nekem.

Aki nem nézi egy picit sem a külsőt az véleményem szerint hazudik. Mindenki úgy megy oda pl egy lányhoz. Mondom ezt hogy gondolom pasik írtak nekem. Szóval mindenki úgy kezd el ismerkedni hogy valami tetszik a lányon hisz ismeretlenül beszél vele. Aztán jön az hogy lehet belsőleg meg nem igazán és ilyenkor sokan hagyják is a dolgot . Na most én nekem az arc az ami tényleg fontos . Pici plusz nálam a borosta egyébként. Viszont mikor el kezdek beszélni vele lehet hogy nem igazán szimpi és akkor én fix hogy hagyom is… aztán amúgy a szépség relatív mert lehet aki nekem külsőleg szimpatikus a lányok többségének pedig nem.


Na de nem erre akartam ki térni.

Azt hiszem tavaly új évkori sztori.

Be csatlakoztam egy házi buliba. Nem mindenkit ismertem.

Volt ott egy srác. Aki sem arcra sehogy sem tetszett nekem mint külső. Na itt jön az hogy van kivétel. Ő az volt . És most jön az a rész amit már mondtam hogy nem lehet le írni viszont meg próbálom.

Olyan kisugárzása volt hogy az hihetetlen. A mimika a mozdulatok a beszéd stílusa . Plusz nagyon tetszett hogy sokat tesz azért hogy jól éljen . Na itt gyorsan írom is nem a pénz miatt mert tudom már valaki ebbe bele kötne ! Tetszett az hogy megy azért hogy meglegyen amire szüksége van. És nem is itthon . Rengeteget utazik miatta. Persze mellette sajnáltam hogy alig van ideje magára. Nem jöttünk össze csak le szerettem volna írni . Hogy van olyan úgy tűnik nálam hogy külsőre nem igazán de meg fog máshogy. Ezért is jobb a személyes.


Na és itt jön még a döfi 😃

Megtetszett kérem szépen 😂 nem tetszett egyáltalán és kb 4 óra hossza alatt ő volt a legjobb pasi a világon . És nem az ital miatt mert sokáig ugy gondoltam. Azért nem lett semmi mert mást szeretett mint kiderült össze is jött vele utána nem sokra. Aztán szét mentek a munkája miatt hogy kevés ideje van.


Amúgy még a végén magamnak adok választ 🤣🤣

Szerintem lehet ez a baj hogy nem élőbe megy ez az ismerkedős dolog lehet hogy senki nem tud meg fogni így a neten semennyire és ezért nem találkozom szinte senkivel . Na meg az ha igen mint az utolsó az szerintem tényleg átok 🤣🤣🤣 azt hagyjuk is azt hittem le ugrok a tetőről miatta.

2021. szept. 15. 23:44
 20/47 anonim válasza:
Hol az anyádba laksz, leírod végre?
2021. szept. 15. 23:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!