Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális pasit lehet találni...

Normális pasit lehet találni mostanság ?

Figyelt kérdés

Jó én tudom hogy jön magától (állítólag). Viszont azt veszem észre manapság nem elég a várakozás . Én két éve várok . Még mindig semmi. Csak olyanok akik csak azt szeretnék.

Itt próbálkoztam neten társ kereséssel. Igaz nézem a külsőt de szerintem nagyon sokan nézik. Én egy minimálisan az ápoltságot és nagyon számít nálam az arc . Semmi több nem hiszem hogy ez miatt ne sikerülne. Talán az lenne a gond hogy a belsőt viszont nagyon nézem? De hisz alig írtam valakivel aki tetszett de nagy része csak azt akarta (az egyik el is jött hozzám akkor derült ki hát én szégyeltem hogy viselkedik, de nem adtam meg magam) vagy nem fog meg a belső semennyire.

Nem tartom magam csúnya lánynak. Kövér vagyok ez tény. Tisztában vagyok magammal. Formás nagy cici/popo szép arcom van (mondják nem csak ki találom) tehát ha ezt nézzük nem igazán a külső a probléma. Szerintem el vagyok átkozva vagy nem tudom 😂😂😂 24 vagyok tehát nem is egy idős néni. Teljesen ki vagyok borulva már úgy érzem egyedül fogok meghalni. Valaki mondjon már valamit hogy ismerkedjek vagy valamiiit. Itt a városba nem nagyon opció mert kicsi és 89% nem normális az a keveset meg nem találom.


2021. szept. 15. 18:37
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
Nem a házszámot kérdeztem, te nagyon okos. De mondjuk egy várost, megyét nem ártana tudnia annak, aki ismerkedni akar veled. Én nem akarok. Hányok a dagadt bunkó csajoktól.
2021. szept. 16. 10:06
 32/47 A kérdező kommentje:
Akkor meg mit érdekel hol lakom ember? Annyi eszed sincs hogy rám írj és privátban kérdezd meg. Ez lenne az alap!!!! Gratulálok magadhoz te is egy fő nyeremény vagy!
2021. szept. 16. 10:09
 33/47 anonim válasza:
A helyedben nem csodálkoznék h nem kellessz senkinek. Ez kinek kell?
2021. szept. 16. 10:14
 34/47 anonim válasza:
Valami szegény marhának kell majd úgy is, ennek is lyuk van a lába között végül is.
2021. szept. 16. 10:18
 35/47 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam sosem hogy senkinek nem kellek. Hanem hogy nem találok magamhoz valót . Egyszerűen hányingert kapok az ilyenektől mint te is vagy. Rengeteg van belőletek. Kinek képzeled te magad hogy követeled írjam le hol lakom ? Nyilvánosan rá adásul hagy döntsem már el kinek szeretném el mondani! Lett volna eszed rám írni és el is mondtam volna . De állítólag egyébként sem akartál megismerni akkor nem tudom mit érdekel téged ! Semmi logika nincs benne. És saját magad járatod le.
2021. szept. 16. 10:19
 36/47 A kérdező kommentje:
Gondoltam majd hátha normális értelmes emberek írnak de úgy látszik hogy itt is bunkó tudatlan kis fiúk vannak. Normális gondolkodásotok sincs ami alap lenne. Egy csepp tiszteletet nem tudtok adni a másiknak. Követelőztök mint egy óvodás! De mire? Annyira nem vagytok képesek hogy rám írjatok megkérdezni ne hogy már én legyen a bunkó mert nem írtam meg. Tisztelet a kivételnek mert volta aki normálisan tudott írni . Valószínű ha ilyenek lesznek mint ti is az összes kis fiú akkor inkább egyedül halok meg. De ilyen buta emberekkel még barátkozni sem akarok!
2021. szept. 16. 10:22
 37/47 anonim válasza:
#8 ők úgy gondolják hogy a galuskának is van "formája" :)
2021. szept. 16. 10:55
 38/47 anonim válasza:

Szerintem a kérdező reakciójából meg is van a válasz hogy miért nincs és remélhetőleg nem is lesz senkije.

A jó ég mentse meg a pasikat ezektől.

2021. szept. 16. 11:07
 39/47 A kérdező kommentje:

Mennyi rossz indulatú ember van itt. Én sem csodálkozom hogy nincs senkim. Mert a sok rossz mellett már nem látni a jót . Nézzetek magatokba. Én senkit nem bántottam meg. Nem tudom miből jön nektek ez a rosszindulat. Jó rossz gyerek korotok lehetett. Meg anyukátok nem igazán volt jó a férfi nevelésben. Gondolkozzatok el magatokon elsőnek és utána bántsátok a másikat .

Örömötökre be is fejeztem én többet nem fogok írni . És nem is vagyok hajlandó innentől ismerkedni. Rá bízom a sorsra . De ennyi undorító rossz indulatú embertől a gyomrom fel fordul és annyian vagytok hogy már alig lehet észre venni azt a kis százalékot aki még tudja mi a tisztelet egy nő felé. Undoritóak vagytok

2021. szept. 16. 16:19
 40/47 anonim válasza:

Kérdező, tojd le őket.

Szerintem neked érdemesebb lenne élőben ismerkedned. Egyrészt elkerülöd az ilyen előítéletes fiúkákat, mert alapból a közeledbe se fognak menni. Másrészt az emberek személyisége, "kisugárzása" netes ismerkedéskor elég nehezen jön át.

Ha lehetőséged adódik, mozdulj ki, járj nyitott szemmel és kezdeményezz. Drukkolok neked.

2021. szept. 16. 22:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!