Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális pasit lehet találni...

Normális pasit lehet találni mostanság ?

Figyelt kérdés

Jó én tudom hogy jön magától (állítólag). Viszont azt veszem észre manapság nem elég a várakozás . Én két éve várok . Még mindig semmi. Csak olyanok akik csak azt szeretnék.

Itt próbálkoztam neten társ kereséssel. Igaz nézem a külsőt de szerintem nagyon sokan nézik. Én egy minimálisan az ápoltságot és nagyon számít nálam az arc . Semmi több nem hiszem hogy ez miatt ne sikerülne. Talán az lenne a gond hogy a belsőt viszont nagyon nézem? De hisz alig írtam valakivel aki tetszett de nagy része csak azt akarta (az egyik el is jött hozzám akkor derült ki hát én szégyeltem hogy viselkedik, de nem adtam meg magam) vagy nem fog meg a belső semennyire.

Nem tartom magam csúnya lánynak. Kövér vagyok ez tény. Tisztában vagyok magammal. Formás nagy cici/popo szép arcom van (mondják nem csak ki találom) tehát ha ezt nézzük nem igazán a külső a probléma. Szerintem el vagyok átkozva vagy nem tudom 😂😂😂 24 vagyok tehát nem is egy idős néni. Teljesen ki vagyok borulva már úgy érzem egyedül fogok meghalni. Valaki mondjon már valamit hogy ismerkedjek vagy valamiiit. Itt a városba nem nagyon opció mert kicsi és 89% nem normális az a keveset meg nem találom.


2021. szept. 15. 18:37
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Le kell fogyni átlag testalkatra. Te az evést választod a pasik helyett.
2021. szept. 17. 02:49
 42/47 anonim válasza:
Pontosan! Ne haragudj, az igazság, hogy vágyat vonzalmat egy formas szép vékony nő tud kelteni. Lefogysz és meglátod jönni fognak a jelentkezők is!
2021. szept. 21. 16:46
 43/47 A kérdező kommentje:

Neked lehet az okoz vágyat de másnak lehet nem. Van jelentkezőm nem is egy. Nem állítottam sosem hogy nincs csak nem olyan akire azt mondom na igen ő!

Be lehetne fejezni ezt! Mindenkinek más az esete.

2021. szept. 21. 22:42
 44/47 anonim válasza:
Kérdező nem azt mondtad, hogy nem reagálsz többet? Mi változott? XD
2021. szept. 21. 23:27
 45/47 anonim válasza:
Látom csak nem bírsz élni nélkülünk ;) (az általad említett paraszt gyökerek nélkül xd)
2021. szept. 21. 23:28
 46/47 anonim válasza:
Vajon neki tetszenek a kövér férfiak?
2021. szept. 21. 23:33
 47/47 A kérdező kommentje:

Ti nem tudtok úgy látom élni nélkülem …

Igen ha az arca szép ápolt kellemes akkor nem baj ha kövér

2021. szept. 21. 23:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!