Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, elhatároztam, hogy közel 1 év után ismét készen állok 1 kapcsolatra. Nekem a ducibb lányok jönnek be, viszont pl a gimiben ahova járok szinte csak vékony lányok vannak, vagy olyan ducibb lányok, akik vagy nem akarnak kapcsolatot, vagy már foglaltak.

Pécs környékén hol találhatok ismerkedés céljából ducibb lányokat?


(Igen tudom, hogy Magyarországon sok az elhízottak száma)


16/F



2021. szept. 16. 21:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
McDonalds környéke.
2021. szept. 16. 21:06
 2/11 anonim válasza:

Jót írt az 1-es válaszoló.


De vannak még további gyorséttermek, mint pl. Burger King, Kfc, Bamba Marha, Pesti Pipi - most nem jut eszembe az összes.


Ja, a pizzériákat kihagytam. Még ez is idetartozik.

2021. szept. 16. 21:48
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És a helyemben hogyan szólítanátok le, mondjuk ha egyedül, vagy ha valakivel/valakikkel van?

2021. szept. 17. 21:21
 4/11 anonim válasza:
Mondd neki azt: kanos vagyok dugnalak
2021. szept. 18. 05:25
 5/11 anonim válasza:

Megtetszettek a külső tulajdonságaid! Ismerkedhetnénk?


Persze nem garantálom, hogy ez be fog jönni - én legalábbis nem örülnék, ha csak ilyen üres "szöveget" kapnék nőként.


Nekem egyszer egy buszvezető mondta: "gyönyörködöm a szépségében!" Ezt értelemszerűen megköszöntem, mert jólesett.


Mikor "művésznőnek" szólítottak játékosságból, kedvesen - egy tanfolyami oktató, akihez éveken át visszajártam, mert annyira lelkiismeretesen és jól magyarázott - az is jólesett.


Kb. ilyenekre gondoltam, mint ez a két utóbbi példa, amiről írtam.

2021. szept. 18. 10:48
 6/11 anonim válasza:
Melyik gimibe jársz?
2021. szept. 18. 14:48
 7/11 A kérdező kommentje:
6:508ba
2021. szept. 18. 16:13
 8/11 anonim válasza:
1-es hülyeséget ír, a telt lányok állandóan fogyókúráznak. Valami edzőterem környékén nézz körül.
2021. szept. 26. 23:40
 9/11 anonim válasza:
Fú, de rühellem az ilyen ostoba suttyókat, mint az első kettő, te! Pusztuljatok màr ki a szellemi dögvész fajtàtokkal együtt!
2021. szept. 26. 23:45
 10/11 anonim válasza:
Dagadt lanyok meg az edzoterem... aha..
2021. szept. 27. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!