Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó lenne, ha így tennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne, ha így tennék?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz annak a nőnek a születésnapja, akibe már lassan fél éve szerelemes vagyok. Arra gondoltam, hogy születésnapjára vennék egy csokit és adnék neki egy képeslapot, amibe a következő idézetet írnám : "A mosollyal fizetni lehet. A mosollyal kárpótolni lehet. A mosollyal életet lehet adni. És van mosoly, melyért meghal az ember"

Tudom, hogy tökös akkor lennék, ha el mondanám és így is lesz, de először kíváncsi leszek a reakciójára.

Főként hölgyeket kérdeznék. Ti szívesen fogadnátok egy ilyent? Köszönöm a válaszokat!


2021. szept. 16. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ÍÍÍÍ ha el akarod űzni, akkor schimán, csináld csak.
2021. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A csoki okés, az idézet gáz.
2021. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mosolygás is sokféle jelentéstartalmat hordozhat. Félreérthető sokféleképpen.
2021. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Az idézet jó lesz a csokival együtt. Örülnék az idézetnek mert sokkal, személyedebb ajándék, mert egy adott Valakitől jön.


Aláírás:

Hölgy

2021. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

4-es vagyok!

Az idézet megmarad emléknek, a csoki az nem mert elfogy.

2021. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz az idézet.
2021. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez valami belsős poén, akkor király, ha nem, akkor nem.
2021. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnám nagyra értékelni ha egy idegen ilyen idézetet írna nekem. Nem tudnám hová tenni hogy ez most mi volt és a későbbiekben inkább elkerülném.
2021. szept. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegen. Amúgy is kapni szokott tőlem dolgokat, majdnem minden nap csokit, kisebb ajándékokat és örül neki. Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 17. 06:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Most a szolgája akarsz lenni vagy a faszija?
2021. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!