Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Skorpió havában született...

Skorpió havában született nővel ismerkednék, aki majdhogy nem egy kis híján, vagy éppen hogy nem súrolja, esetleg többé-kevésbé megközelíti, vagy megközelíteni kívánja a 94-es korosztályt(?)

Figyelt kérdés

Lefelé maximum 1-2 évvel fiatalabb, de felfelé a tőlem sok évvel idősebb korosztály is szóba jöhet, de azért mindennek van egy határa.

Mivel csak azok vannak itt, akik, ezért ettől több fixált kikötésem nem igazán lehetne.



#skorpió #a végzet asszonya #némi humor
2021. szept. 20. 23:27
 1/10 anonim válasza:
Mi van?
2021. szept. 20. 23:41
 2/10 anonim válasza:
Miért, hány éves vagy te, hogy csak a 94 éves skorpió horoszkópú nőkre buksz?
2021. szept. 21. 00:22
 3/10 anonim válasza:
Hát azért 94 évesnél sokkal idősebb nő nem sok van, pláne, ha a csillagjegy is kikötés.
2021. szept. 21. 00:47
 4/10 anonim válasza:
A, skorpió havában? Mármint, most a hóra gondolsz? :D Kérdező, sok sikert hozzá, szerintem menni fog, de had tanácsoljak valamit, most azt, hogy a csillagok, hogyan álltak, amikor megszülettünk, semmit se mutat meg. Gondolj csak bele, jön egy nagy fekete lyuk, és mondjuk, megeszi a Skorpió csillagjegyet az égen. :D De, végülis, itt ezt a kategóriát, nemigazán ismerem, de abban biztos vagyok, hogy mindenféle korú személy van itt, viszont arra vigyázz, hogy van itt olyan is, aki csak szórakozik másokkal.
2021. szept. 21. 00:54
 5/10 anonim válasza:

Szerintem nem 94 évesekre gondolt, hanem 1994-esre. Mármint logikusabbnak tűnik.


De kérdező neked sok sikert.

2021. szept. 21. 00:59
 6/10 anonim válasza:

Milyen anyagot toltál?

Tudtommal a születés dátuma nem kivánságműsor.

.

"megközelíteni kívánja a 94-es korosztályt"

Olyanokra gondolsz(??), akik huszonévesek SZERETNÉNEK lenni?

2021. szept. 21. 05:31
 7/10 anonim válasza:
Szeerintem a Skorpiókat jobb, ha kerülöd, nagyon furák...
2021. szept. 21. 07:11
 8/10 anonim válasza:

[link]

Persze ezeket magadtól is tudod, sőt sokkal többet.

2021. szept. 21. 07:26
 9/10 A kérdező kommentje:

Drága Anna, én talán nem vagyok fura? 😉 Elég nyomós okom van arra, hogy miért pont egy Skorpió.

Ötletem sincs, hogy honnan sikerült előkotornod ezt az arabról magyarra lefordított weboldalt, de vicces 😏

2021. szept. 21. 13:05
 10/10 anonim válasza:
Már megint egy horoszkópos eszement. 🤦‍♀️
2021. szept. 21. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!