Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nehéz mingli kapcsolatra...

Miért nehéz mingli kapcsolatra párt találni?

Figyelt kérdés

Én ilyen kapcsolatra keresek nőt,de azt veszem észre, hogy ilyen kapcsolatra sem vevők a hölgyek

Aki nem érti a kérdést inkább lapozzon.



2021. szept. 22. 09:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Többen is ki a 22-es?
2021. szept. 22. 22:12
 32/42 anonim válasza:

:).

Mert nem igazán akar senki sem utánfutó lenni.

2021. szept. 22. 23:04
 33/42 A kérdező kommentje:
Tévedsz sztem pont azért jó mert maradhatsz független nagy részben mégis van egy társad akivel nem csak a szexen osztozhatsz hanem lelki dolgokon is.
2021. szept. 23. 06:30
 34/42 anonim válasza:

46 évesen, gyerekkel én pont ilyen kapcsolatot keresek. Nem szeretnék már alkalmazkodni máshoz összeköltözés szintjén, ennyi idősen már mindenkinek rengeteg rigolyája alakul ki, amihez ragaszkodik. Plusz egy esetleges összeköltözés a gyerek(ek)et is érintené.

Nekem tökéletesen megfelelne olyan kapcsolat, amiben rendszeresen randizunk, akár néhány napot is egymásnál töltünk, megvan az érzelmi elköteleződés is, de nem tervezünk összeköltözést.

Ami viszont a probléma:

Egy ilyen kapcsolat fenntartása mindkét fél részéről több időt, energiát és anyagi ráfordítást is igényel.

Anyagilag jobban megéri egy közös háztartást fenntartani, mint két külön otthonban élni és utazgatni egymáshoz.

Nyilván optimális lenne a közelben találni partnert, de erre nem igazán látok esélyt jelenleg... eleve társat találni is nehéz, nemhogy még 5-10 km-en belül...

Sajnos 40 felett az egyedülálló férfiak többsége meglehetősen munkamániás, alig rendelkeznek szabadidővel. Az ilyen jellegű kapcsolathoz pedig idő kell... Ha nincs meg legalább heti 2 találkozó és a külön töltött időben is némi kapcsolattartás, akkor az egész könnyen szexkapcsolattá silányul.

Ezeket a tényezőket érdemes fontolóra venni, de amúgy működhet a dolog.

És szerintem nem szabad makacsul ragaszkodni hozzá, ha idővel jól alakul a kapcsolat, akkor változhatnak a prioritások is... és később esetleg lehet belőle együttélés is, ha mindkét fél úgy gondolja.

2021. okt. 17. 11:59
 35/42 A kérdező kommentje:

34#

Teljesen jól megfogalmaztad

Ha gondolod írj privátban.

2021. okt. 17. 14:22
 36/42 anonim válasza:
35: Mi lenne, ha te írnál? 😉
2021. okt. 17. 14:32
 37/42 A kérdező kommentje:
Írtam 36#
2021. okt. 17. 17:13
 38/42 anonim válasza:
Télleg írt?
2021. okt. 17. 17:18
 39/42 A kérdező kommentje:
Írtam de nem válaszolt
2021. okt. 17. 17:41
 40/42 A kérdező kommentje:
Tényleg nehéz ilyet találni.:)
2021. okt. 17. 21:00
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!