Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nem épp humorherold és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem épp humorherold és küllemre se Brad pitt neki mi válhat be ismerkedésnél, illetve párkapcsolat megtartására? Aki ilyen neki mi vált be?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adja önmagát. Lehet játszani mást, de hamar ki fog bukni a dolog, és minden bizalmát és tiszteletét elveszíted.


Az vagy, aki.

2021. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ez a modszer nem rossz....


[link]



37F incel

2021. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

#2 Ez inkább megalázó és kényelmetlen lenne nekem, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Nagyon szar módszer.


22/N

2021. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Magabiztosság, elszántság és pénz.

31/F

2021. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megtartás: Lehetetlen

Ismerkedés: Pénzkeresés majd Dél amerikai út évi egyszer


Én mellé még megpróbálok javítani a kinézetemen és veszek lassan egy járművet is, de alapvetően nekem ez a tervem magamra nézve.

2021. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!