Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férjhez meNőt keresek! Pontosa...

Humor Herold kérdése:

Férjhez meNőt keresek! Pontosabban férfihoz menőt!Ki akar házasodni?

Figyelt kérdés

Olyan igazi jó féleséget! Hülye telefon kijavít...szóval feleséget!

Elvárások: Ne legyen a megszokottnál több füled, orrod, szemed, szád, végtagod. Ellenben a megszokottnál több hajad, fogad és eszed legyen! A szemedet reggel ki tudjad nyitni, mindkettőt! Láss is velük, ne csak nézz. Önállóan tudj lélegezni és gondolkodni. Ne az anyucikád vagy a kutyád adja a szádba a szavakat. És ha ezeknek mind megfelelsz, akkor tudjad belátni, hogy tökéletes választás vagy!


További elvárások: Egy fokkal szebb legyél az ördögnél. De ezt értsd úgy, hogy az ördög bármilyen (szép) alakot képes magára ölteni ;-) ...hehe :D


Rólam: Én vagyok az, akire mindig is vágytál, akiben a másik feledre találhatsz! Akit ha megismersz, totál eldobod az agyadat! Akitől az anyukád sírva fakad örömében, hogy a pici lánya milyen jól választott.

Nem ámítás...a tökéletes választás vagyok neked. Nevezetesen a kakaós csiga közepe!


További infó:

Kor: Nemzőképes, már és még szaporodásra alkalmas kifejlett példány.

Lakóhely: A lehető legközelebb hozzád! Nem is értem eddig hogy nem vettél észre?! Érezd magad lecseszve!


Szuperképességek: 1.: Szerénység 2.: Az összes hülyeségedet képes vagyok elviselni!


Biztosan nagyon kielégítőnek találod a bemutatkozásom, de ha esetleg bármi kérdés felmerül benned , kérdezz bátran! ;-)


Üdv.: A Hero



2021. szept. 25. 16:21
 1/8 anonim válasza:
Aztán k rva eget 😄, ez nem semmi, nemrég ettem egy kakaóscsigát, a közepét is, szóval megzabáltalak! 😆
2021. szept. 25. 16:30
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én már csak ilyen zabálnivaló vagyok ;-)
2021. szept. 25. 16:31
 3/8 anonim válasza:
1-vagyok. Édes volt a kakaós csiga.. Végül is kielégitette az édesség iránti vágyamat.
2021. szept. 25. 16:36
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem is véletlen hogy ezzel húztam páthuzamot:P Én is minden igényt kielégítő vagyok ;-)
2021. szept. 25. 16:59
 5/8 anonim válasza:
1-3 vagyok. Hiszem ha látom (érzem) 😊
2021. szept. 25. 17:03
 6/8 anonim válasza:
Zavar hogy szaporodni akarsz,amúgy szeretem a kakaóscsigát,meg a fahéjasat is.
2021. szept. 25. 17:03
 7/8 A kérdező kommentje:

#1,3,5

És mit éreztél a kakaós csiga evés közben?

2021. szept. 25. 17:35
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Miért? Annál szebb dolog nincs, mikor 2 ember szerelméből, szeretetéből jön a világra egy gyermek...a semmiből.Belőlük lesz.És szeretgetik, nevelik, ahogy jónak látják.És ajándék látni ahogy cseperedik és elér bizonyos korszakokat, örömmel és büszkeséggel töltene el ha látnám felnőni a gyerekem.

Túl kell nézni a bömbölő fostermelő oldalán és meglehet látni a jó dolgokat is :)

2021. szept. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!