Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves ötven közeli, kreatív,...

Kedves ötven közeli, kreatív, spirituális, jógázó, pozitív hozzállású, társkereső hölgy, hol talállak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 19:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Sehol.
2021. szept. 26. 01:42
 2/24 anonim válasza:

Mivel rossz a szövegértésem de pozitív vagyok és rendelkezem negatív tulajdonságokkal is, ezért válaszolok. /Ill. kérdezek is/

Az ötven közeli nem hatvan?

Az kreatív ha valaki elakad és visítozik hogyan tovább?

Spirituálisnak mondható ha hellyel-közzel emlékszik az álmaira?

Ha hisz valamiben és annak az ellentetjében is?

A jóga egyenlő a testmozgással vagy kell hozzá 'átszellemülés' is?

Ha csak ismerkedne de nem keres társat, az kizáró ok?

Azért írok egy kijelentő mondatot is: nem tudom hol találod.

2021. szept. 26. 06:17
 3/24 A kérdező kommentje:

"Az ötven közeli nem hatvan?" 45-55

"Az kreatív ha valaki elakad és visítozik hogyan tovább?" Fazekas, festőművész, virágkötő, rajztanár stb, nos, ők kreatívak.

"Spirituálisnak mondható ha hellyel-közzel emlékszik az álmaira?" Nem.

"Ha hisz valamiben és annak az ellentetjében is?" Ezt differenciált gondolkodásnak hívják. A felnőtt gondolkodás egyik jele, hogy képes vagy a végleteket egyesíteni.

"A jóga egyenlő a testmozgással vagy kell hozzá 'átszellemülés' is?" Nem kell hozzá az utóbbi.

"Ha csak ismerkedne de nem keres társat, az kizáró ok?" Nem.

"Azért írok egy kijelentő mondatot is: nem tudom hol találod." Egyelőre én sem. De már dolgozom rajta, h ez változzon.

2021. szept. 26. 06:27
 4/24 anonim válasza:

Nagyon kedves Tőled hogy válaszoltál a bugyuta kérdéseimre.

A korom tényleg kizáró ok /58/.

De most komolyan.

Virágkötő az egyik szakmám, ezenkívül rajzolok, festek és alkotok.

Ritkán visítozom.

Természetesen van fogalman a spirituális életről, gondolkodásról, de nem zárom ki a tudományos gondolkodást sem. Úgy szép ha kerek egészben nézzük a világunkat.

Differenciált gondolkodás, nos, igen lehet, de hogyan egyesítsem a végleteket?

Ha azt veszem hogy kerek egészben gondokodom akkor logikus hogy a két véglet találkozik, de ha párhuzamosan gondolkodom akkor csak összehasonlítani tudom az észleléseimet. Ha viszont úgy gondolom hogy minden mozgásban van akkor igaz lehet ennek az ellenkezője is.

A jóga kellemes és önkontrolt igénylő mozdulatok sokasága lehet ami hozzásegít a teljes ellazuláshoz./ Nem próbáltam, így nem is értek hozzá./

Örülök ha dolgozol azon hogy megtaláld a számodra megfelelő partnert.

Bár nem szeretem ezt a 'dolgozom rajta' kifejezést. Sokkal lazább ha úgy tetszik játékosabb megközelítés ha nem zárkózol el, nyitottan és némi humorral szemléled a világot és keresed a hozzád illő társat.

Minden jót kívánok, legyen szép napod!

2021. szept. 26. 07:00
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatástt!


Úgy értettem, hogy dolgozok magamon, hogy vonzó legyek, empatikus legyek, meg kommunikatív, meg hasonlók.


"Ritkán visítozom." És akkor mi okból teszed :) ?

2021. szept. 26. 07:15
 6/24 anonim válasza:

Jah, teljesen hétköznapi 'elakadásokon' visítozom, míg meg nem találom a megoldást.

Márpedig addig gondolkodom, kérdezek hogy szinte magától megoldódik a probléma.

Pl. tegnap nem tudtam leemelni egy ajtót a helyéről, de kaptam ötleteket így ma újból nekifutok.


Dícséretes ha fejleszted önmagadat, jó ha vannak céljaid, már ezek elérése ill. az odavezető út is lehet izgalmas, néha még tanulságos is.

2021. szept. 26. 07:44
 7/24 A kérdező kommentje:

Érdemes az ajtó alá csúsztatni egy rövid pajszert/hooszú csavarhúzót, minél közelebb a diópánthoz, és ott megemelni. Ha zsanéros, akkor pedig ki- és alátámasztani, hogy a zsanér kicsavarozása közben ne dőljön rád az ajtólap. Így csinálnám én.


Nyilván nekem kell változnom, ha alkalmassá akarok válniakár párkapcsolatra, akár másra. Egyszerűbb cipőt felvenni, mint az egész világra szőnygete teríteni, nemdebár.


Mit szoktál festeni és rajzolni? Érdekel.

2021. szept. 26. 07:50
 8/24 anonim válasza:

Köszönöm az érdemi segítség nyújtást az ajtó ügyben.

/Nagyon magas ajtóról van szó, több mint 220cm, szóval nem lesz egyszerű de megoldom./


"Egyszerűbb cipőt felvenni..."

Igen ez igaz, de néha olyan jó mezítláb sétálni azon a 'szőnyegen'.


Hmm, miket rajzolok, festek?

Csak úgy, a kezem vezet, nem gondolkodom jön és kész.

Elindul a vonal és egyszercsak kialakul egy rinocérosz vagy hagymakupolás épületek esetleg egy 'szomorú' bohóc.


Istenem kileszek innet tiltva, ez már egy párbeszéd.

"Nemdebár"? /Olyan rég hallottam ezt a szót.


Esetleg ha írnál magadról is valami kis információt, talán akadna hölgy akit megérint.

2021. szept. 26. 08:12
 9/24 A kérdező kommentje:

Írjak magamról? Hú. Magam ötven közeli, kreatív (portréfestés), spirituális, jógázó, pozitív hozzállású, társkereső férfi vagyok. Jelenleg kereskedelemben dolgozom. Munka mellett suliba járok.


A 220cm magas ajtólap leemelés közbeni dőlésveszélye ellen legegyszerűbb, ha megkérsz vkit, aki tud neked segíteni. Ugyqan le lehet emelni egyedül, de gyakorlat kell hozzá. Visszatenni nehezebb lesz. Felújítod, újrafested vagy fel akarod fűrészelni? Ha fel akarod újítani, azt lehet ám helyben is! Nyilván ebben az esetben csak csiszolni lehet, a festéket leégetni nem tanácsos (kifolyik a kenőanyag a diópántból/zsanérból).

2021. szept. 26. 08:20
 10/24 anonim válasza:
Az az érdekes, hogy fel vannak sorolva az igények, és nulla infóval a kérdezőről erre várna jelentkezőt. Legalább egy kort, nemet, megyét írnátok ki ilyenkor.
2021. szept. 26. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!