Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 50+ férfiak ismerkednétek?

50+ férfiak ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Budapest vagy környéke. Én Budapesten élek, ezért is írtam, hogy jó lenne a környéken.
2021. szept. 26. 22:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ennyi az össz' információ? A korod,milyen kapcsolatot szeretnêl?
2021. szept. 26. 22:22
 2/15 anonim válasza:

Ez elegendő infó, hogy akit érdekel egy feltehetően középkorú bu apesti hölgy, az ráírjon és ismerkedjenek!

Miért kellene, hogy önéletrajzot írjon ide ki, amikor privátban meglehet mindezt beszélni, ha szimpatizálnak, folytatják, ha nem, akkor nem mélyülnek el az ismerkedésben.

2021. szept. 26. 22:35
 3/15 anonim válasza:
Budapest környéke? Jobb lett volna behatárolni, hogy Pest megye dél vagy északi része. Budapest miért nem jó?
2021. szept. 26. 22:55
 4/15 anonim válasza:

"Miért kellene, hogy önéletrajzot írjon ide ki, amikor privátban meglehet mindezt beszélni, ha szimpatizálnak, folytatják, ha nem, akkor nem mélyülnek el az ismerkedésben."


Azért kell ide önéletrajzot írni, hogy rögtön el tudják dönteni az ide tévedt 50+-os férfiak, hogy megér-e nekik a nő egy privátot és időt, energiát. Nem úgy zajlik ez normális esetben, hogy majd privátban mindent, nem-nem. Az alapokat leírjuk, hogy már lehessen tudni, hogy egyáltalán van-e értelme megpróbálni.

2021. szept. 26. 23:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam semmit, mert akkor mindjárt jön az, hogy kamu vagyok, stb. Pont ez a lényeg, hogy ne legyen előítélet.
2021. szept. 27. 04:57
 6/15 anonim válasza:
45 éves megfelelő? Írj, ha igen 😉 köszönöm!
2021. szept. 27. 05:39
 7/15 anonim válasza:
Miért lennél kamu attól,hogy pár szót írsz magadról. Ilyenkor szoktak jönni a hasonló semmitmondó válaszok. Én is középkorú nő vagyok,szintén Budapest környékén. De állítom,hogy minden egyéb eltérő köztünk. A kérdező lehet 25 éves is. 8 általánossal vagy több diplomával. Férjezett és szabadulna,vagy akár független. Kellenek azok a + infók. Nem indítanék így ismerkedést.
2021. szept. 27. 07:11
 8/15 anonim válasza:
Igen, ebből a kiírásból még a nemed sem derült ki, és hát a mai világban...
2021. szept. 27. 07:17
 9/15 anonim válasza:

Jelen.

Várom a párom.

2021. szept. 27. 12:40
 10/15 anonim válasza:
Ha fiatal srác vagy, akkor igen.
2021. szept. 27. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!