Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nyugat-Dunántúli lányok,...

Nyugat-Dunántúli lányok, kinek lenne kedve egy egyetemista sráccal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 15:56
 1/3 Tester válasza:

Én megértem, hogy magányos vagy.


Szerintem azt tudod, hogy ha valamit szeretnél az nem akkor jön amikor szeretnéd. Ellenkező esetben meg nem erőltetett lesz azzal meg nem mész sokra.


A helyből kifolyólag az ismerkedés nehéz lehet, azt tudom ajánlani, hogy járkálj el minél gyakrabban programozni és próbálj meg nem rástresszelni akármennyire egyszerű is mondani.


A helyzet majd meghozza azt amire vágysz, viszont mivel két ember kell hozzá, ezért akkor jársz a legjobban, ha egy olyan emberrel találkozol akinek ehhez hasonló elképzelései vannak.

Én nem ajánlom ezt az egész dolgot az interneten, mert csomó sebből vérzik amit szerintem te is tudsz másrészt, meg elég cringe...


Sok szerencsét meg minden!

2021. okt. 3. 18:05
 2/3 anonim válasza:

Nyugat-Dunántúli lányok nem fognak veled ismerkedni.

Csak Kelet-Dunántúli lányok.

Szerintem az egyetem szót képregényben olvastad.

2021. nov. 20. 15:17
 3/3 anonim válasza:
Szia! melyik város? én is arrafelé tanulok
2022. jan. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!