Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok 30-42 év közt, mi...

Lányok 30-42 év közt, mi alapján választottok barátot vagy társat, ha ismerkedni szeretnétek, és Szabolcsban laktok? Privátba is lehet 42F.

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 05:57
 1/3 anonim válasza:

Csakis külső alapján. Ha alapból nem tetszik felesleges rabolni egymás idejét.

Illetve, ha valakivel nem a képcsere az első, akkor az alapján ahogy ír, reagál a mondataimra. Ha felsőbbrendűnek hiszi magát, bunkón ír, vagy épp az ellentétje és úgy viselkedik, hogy kb a létezéséért is elnézést kér, mert annyira önbizalomhiányos, akkor hagyom a dolgot. Emellett azt sem szeretem, ha valaki a női-férfi sztereotípiákat hangoztatja, pl pont valamelyik nap volt egy ilyen levélváltásom, ahol a pasi meglepődött, hogy a nőket is érdekli a szex és nem csak a pasikkal van "gond".

2021. okt. 13. 10:00
 2/3 anonim válasza:

Szimpátia alapján

Pár mondat alapján ki lehet szűrni ki szimpatikus és ki nem

Minden második mondatban szerepe ;haljak meg; típusú mondat után ha jól néz ki ha nem,nem szívesen beszélek vele.

Kinézet alapján nem szívesen ismerkedem

Előző párom nagyon jó pasi volt,mondhatni tökéletesen nézett ki,aztán kiderült hogy egy nárcisztikus,agresszív ember

33/N

2021. okt. 13. 13:23
 3/3 anonim válasza:
Én szabolcsi vagyok, társkeresőn találtam meg a párom 5 éve, egy kedves, jó értelemben átlagos, szerény, de nem önbizalomhiányos, egészséges lelkületű férfi személyében, aki nem számít nagymenőnek, de én nem is szeretem azokat. Már a levélváltásból sok mindent le lehet szűrni, abból, hogy mennyire ír helyesen, hogy mindig válaszol, ezzel kifejezve, hogy érdeklem stb. Én már az első találkozáskor megmondtam neki, hogy komoly kapcsolatot keresek és házasságot is később, szóval ha ő nem ezt keresi, akkor ne is próbálkozzunk. Ő is komoly kapcsolatot keresett, és már 2 éve vagyunk boldog házasok. Szerintem fontos a hasonló értékrend és érdeklődési kör, valamint az is persze, hogy külsőleg is tetszen a másik. Az én férjem szép magas, nem kövér, nekem nagyon tetszik:) Szóval meg lehet találni az igazit társkeresőn is, de előtte azért volt nekem is sok buktató és kudarcba fulladó kapcsolat. Ne add fel:)
2021. okt. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!