Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, egy animés fiúval...

Lányok, egy animés fiúval szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy ilyen oldalon "illene" ismerkedni lányokkal. Csak szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni a lányok felől. Elsősorban nem kapcsolatot szeretnék nyitni, de ha komolyabb kialakul, akkor lehet róla szó.


Egy 20 éves egyetemista srác lennék (Pest megye), nagyon érdekel az IT világa, mellette szeretek embereknek segíteni, így sanszos, hogy tanár leszek másodállásban.

Szeretek sportolni, igaz tanulás miatt sajnos nem nagyon van időm, emiatt picitt pocakos vagyok (66kg) Tollaslabda, asztalitenisz, túrázás.

Szabadidőmben animét nézek, sőt szeretem is. De nézek sorozatokat is (Rezidens, Pénzrablás...) Filmeket is, de csak ha jó, de inkább animációsat!


Magamról annyit, hogy nagyon maximalista egyén vagyok. Ha valamibe belekezdek, akkor szinte alig tudok nem azzal foglalkozni.

Türelmesnek, lelkizősnek, megbízhatónak, kitartónak gondolom magam.


Főzni nem tudok, de majd szeretnék megtanulni. Van cicám, szeretem is őket.


Sok egyéb dolgot már nem fogok leírni, mert szerintem aki megismer majd engem, az majd bővebb képet fog látni rólam. Senkit sem ítélek el, csak egy dolgot vetek meg, az a plasztika. Szerintem egy lány úgy szép, ahogy van! Minden lányt a maga természetes módján szeretem! A virágok is pont ilyenek! Ha a virágot átfested, az már nem is olyan! Nem természetes! (Off filozófia)


Akit érdekel az anime profilom.: [link]


Legyen szép napotok! Köszöntem!



2021. okt. 16. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Lány vagy?
2021. okt. 16. 18:46
 2/26 anonim válasza:

#1 lenni retard? vagy csak nem tudsz értelmezni? Írta hogy egyetemista srác.


Kérdező, nekem szimpi vagy az olvasottak alapján ^^ én 21 éves lány vagyok, beszélgethetünk ha gondolod.

2021. okt. 16. 18:48
 3/26 anonim válasza:
Ha valóban nem kapcsolat érdekel elsősorban, akkor szívesen beszélgetek én is ^^ 20/L
2021. okt. 16. 19:47
 4/26 anonim válasza:
Azért az a loli manga elég gyanús. D:
2021. okt. 16. 21:20
 5/26 A kérdező kommentje:

#4 Hát, izlések és pofonok. Legalább valaki megnézte a MAL linket. :P

Mindenkinek vannak "fétis"-i. Van ennél rosszabb eset is!

2021. okt. 16. 21:32
 6/26 anonim válasza:

20 évesen hogy lehetsz 66 kg mal pocakos? :0

Ha 150 cm vagy akkor oké.

A 66 nem valami sok.

2021. okt. 17. 09:03
 7/26 anonim válasza:
#6 én 170cm vagyok 64kg és pocakos. Megesik, nem lehetetlen.
2021. okt. 17. 09:07
 8/26 A kérdező kommentje:

Picit pocakos, na! Amúgy 171 cm magas vagyok.

Bár, lehet csak én érzem úgy, ki tudja. :P

2021. okt. 17. 10:36
 9/26 anonim válasza:

Írhatsz nekem is ha gondolod :)

Szimpatikusnak tűnsz így elsőre

(Nemsokára 19 leszek,lány vagyok)

2021. okt. 18. 22:54
 10/26 anonim válasza:

Nekem is írhatsz, nagyon szimpatikus amiket írtál, én is imádom az animéket.

L

2021. dec. 2. 11:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!