Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek, ha rossz...

Hogyan ismerkedjek, ha rossz tapasztalataim vannak a férfiakkal, és emiatt erős szorongás, és pánikroham jön rám, akárhányszor randira megyek?

Figyelt kérdés

6 hónapja lett vége 2 eves kapcsolatomnak. Kb 3 éve ért egy nagyobb trauma, ami miatt állandó szorongassal küzdöttem. A volt páromnál is több hónap kellett, mire megnyiltam neki, és nem szorongtam, éreztem azt a szorító érzést.Lerövidítem:vegulis azért lett vége a kapcsolatunknak, mert ő nem tudta elfogadni a dolgaimat, sok voltam neki, emiatt nem tudott magára koncentrálni, holott én mindig mindenben segítettem neki. Egyik este szeret, másnap szakít :)

2 hónapig depresszió voltam, igazából nincs senkim. Ő volt. Barataimmal is anno megkell ért szakitanom a kapcsolatom, mert a traumam ok okoztak.

Elkezdtem ismerkedni egy sraccal tarskereson. Találkoztunk. Nagyon szorongtam előtte, ezért ittam egy keveset. Jó volt, mert onmagam tudtam lenni. Utána meg többször találkoztunk, de csak dugni akart egyet aztán én elkuldtem :D elég negatív élmény volt. Meg a legtöbb ismerkedés, akivel csak írtam úgy végződött. Na ez volt az a pont, amikor azt éreztem higy bárki, aki férfi nemű, szorongok, ha találkoznom kell vele. Erős panikszeru jön rám. Félek ha nem fogadnak el, megfelelési kényszere van, és félek higy egy normális sincs. Van egy srác. 5 hónapja folyamatos a beszélünk, tudja a dolgaimat és érti, akart már találkozni, de mondtam higy nekem nem megy. Mondta, hogy vár. Jó vele beszélgetni, de félek ő is ugyanolyan. Rengeteg lányt követ, és a legtöbb magamutato,nekem ez egyből azt adja vissza, hogy valószínű ő sem lehet más. Nem tudom, jó volt vele beszélni, de talán hagynom kéne az ismerkedés egy időre. Mit gondoltok?


2021. okt. 17. 19:00
 1/4 anonim válasza:

keress egy szintén hasonlo srácot aki szintén szorong fél a másik nemtől és együtt lépjetek túl ezeken a dolgokon

meg se probálj ilyen srácokkal kezdeni akiket leírtál mert méga végén teljesen szétszednek

2021. okt. 17. 19:43
 2/4 anonim válasza:

Szintén szorongó, de én férfi vagyok.

Tudom hogy semmi értelme előre szorongani meg agyalni, meg hogy ők is emberek, mégis ezt teszem.

Nagyon nehéz azt az állapotot elérnem hogy nyugodt maradjak. Főleg ha jó benyomást akarok tenni az illetőre. Nagyon sokáig rosszul álltam ehez az egészhez én is.

Igen , én is rájöttem hogy megfelelési kényszerem van, és azt gondoltam hogy ha jó benyomást teszek , és úgy viselkedem ahogy a másik elvárja , akkor lesz tökéletes egy randi, vagy egy kapcsolat. Hát ez egy rohadt nagy tévképzet. Nem úgy alakul ki a szerelem ha próbálunk mások lenni.

Nem is kell másoknak lennünk, nem kell görcsölni, mert majd azzal az emberrel akivel kell, úgyis működni fog a randi, a kapcsolat, a minden....


Csak annyi tanácsot engedj meg, hogy hallgass a szívedre és az eszedre is. Nem kell senkivel semmi olyanba belemenni amit te nem akarsz.

2021. okt. 17. 19:53
 3/4 anonim válasza:
Probalj meg ne ragorcsolni az ismerkedesre, de legyel nyitott. Sajnos en is belefutottam egy olyan lanyba aki csak dugni akart velem meg hulyitett. Lehet ez furan hangzik egy ferfi szajabol, de nalam a szex eleg erzelmes tevekenyseg szoval igen hamar beleszerettem a lanyba ( nyilvan voltak kozos programok is meg rengeteg beszelgetes, nevetes).
2021. okt. 17. 20:07
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ha van érdeklődő, akkor találkozgass férfiakkal nyugodtan, ha valaki viszont nagyon nyomul, csak szexet akar stb., akkor azonnal kuka. Feleslegesen ne tedd ki magad rossz élményeknek. Legyél tudatában annak, hogy ura vagy a helyzetnek, és bármikor megszakíthatod a fickóval a kapcsolatot. Esetleg beszélj meg eleve rövidebb, mondjuk egyórás randit. Annyit egy hülyével is ki lehet bírni, és ha nem volt szimpi, akkor utána tiltod és nem beszélsz többé. Ha szimpi volt, fel tudtál oldódni a társaságában stb., akkor találkozhatsz vele újra. Csak ne gubózz be, mert akkor sosem fogsz kijutni ebből az állapotból.


A műnőket követő figura meg nem tűnik túl ígéretesnek, valószínűleg más típusú nőket akarna, mint te vagy, és csak beéri veled.

2021. okt. 22. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!