Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vagytok a társkereséssel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a társkereséssel? Én úgy döntöttem befejez, ajánlom ezt nektek is.

Figyelt kérdés

Férfitársak!


Nem akarok itt nagy szavakba belemenni. Csak és csupán teljes mértékben végletekig őszinte. 31 éves vagyok, 10-15 évvel ezelőtt még nem kopaszodtam és jobban is néztem ki. Most sem vagyok kövér, de van egy kis hasam és nem olyan vagyok mint régen. Amikor fiatalabb voltam , a velem egykorú szép nő lenézett és előbb feküdt le a nálam és nála 20 évvel idősebb dagadt, kopaszodó férfival, ha érdeke fűződött hozzá. Vezetőkkel, pénze emberekkel. Most hogy idősebb vagyok a huszonéves és 18 éves lányok 99 százaléka lenéz és a saját korosztályukkal kefélnek páran. Ez rendeltetésellenes sorscsapás. Álszent, pénzéhes, frusztrált hazug nők tömkelege, mindegy hogy huszonéves,harmincéves, negyvenes nőről van szó.

Ha van melle és feneke, vagy jobban néz ki az átlagnál, már lenézi az átlagfizetésű embereket. önmagában az időt egyáltalán rászánni arra, hogy egyáltalán bárhol beszélgessünk egy nővel, FELESLEGES. Nincs érdemi folytatása , így veszett idő az egész. Ez elég baj, de így van! Most lehet jönni a kategória azonosulásával. De Lehet hogy az a férfi, aki jól néz ki és teli van pénzzel, annak szép nője van. De amelyik férfi jól néz ki és nincs pénze vagy elég pénze az ugyanúgy nem ér semmit a nők szemében. Annál már előbb célba jut a ronda pénzes , idős fószer.

Sok mindenen keresztül mentem az életben, akinek csak legalább egy jó feneke volt szép arccal vagy anélkül, már az is lesz%rta mi van vele.

Én azt mondom nektek, hogy ne like-oljátok a nőket, ne adjatok lovat alájuk, mert ezért vannak elszállva, csak az önbizalmukat gyarapítjátok.

Gyerekkorban nem egy ilyen világról álmodtam. De ez van. Mind-mind veszett idő a felesleges próbálkozás vagy olyan kontaktusok, aminek nincs eredményes folytatása. Nem ajánlom nektek! De ti tudjátok. Ez az ördög bal keze csak rátok, a jobb kéz majd akkor jön, ha ez miatt kikészültök. Tanuljatok, sportoljatok, mert elismerni főleg egy fórumon egy nő sem fogja ezeket, de élőben ráfáztok, az egész élet elmehet vitával, de a nők akkor is kártékonyak minden olyan emberre, akinél nincs érdekük. Mert kapni nem fogtok belőlük, csak a rosszat.



2021. okt. 19. 20:46
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:

Álltalánosítasz: Minden nőnek csak a pénzes pasi jön be, neked meg csak a szép... bármit is jelentsen ez.


Ezzel a hozzáállással nekem se lennél szimpatikus.


A kérdésedre válaszolva én is befejeztem a társkeresést. De én azért mert megtaláltam az igazit, majd egy szörnyű betegség következtében elvesztettem.


29/N

2021. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De azt remélem tudod, hogy a test iránti vágy és a pénz iránti vágy nem azonos kategória. A pénz iránti vágynak a haszonszerzés az alapja, ami az elkorcsosult érzelem nélküli emberre mutat rá, a test iránti vágy pedig rendeltetsészerű biológia. Világosan leírtam, hogy amikor tényleg jól és jobban néztem ki ugyanúgy leszartak a nők. Pedig szép testnek szép test a párja. Szóval kicsit legyél objektívebb.
2021. okt. 19. 21:02
 3/49 anonim ***** válasza:

Hát én munkanélküli vagyok, de legalább kinézek valahogy és kulturált vagyok. Nincs semmi pénzem, de van egy csinos fiatal vékony barátnőm. ^^

De már előtte lévő barátnőm is fuhúúú de jól nézett ki. :3

Sajnos a mai fiatal lányoknak is az idősebb palik kellenek. Persze, most hogy ott tartasz nem ezt veszed észre, de ez van. Semmi nem változott.

Van akik ismerik a módját és van akik nem. Ha normálisan nézel ki, és a személyiséged se defektes, akkor sima ügy a dolog.

Részvétem. Nem minden vadász fog vadat lőni. Tudni kell mikor, hol és hogyan. Valakinek a vérébe van, valaki meg elsajátította, de van aki nem is érti mivan.


24/F

23/F

2021. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
csak 24/F et írtam. Hogy került oda még egy :P
2021. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Álszentek és frusztráltak nem a nők, hanem te. Miért ajánlod hogy fejezzék be a férfiak a társkeresést? 😂 Nem mindenki olyan szerencsétlen mint te. Bárcsak a külsőddel meg a fizetéseddel lenne probléma... A fejedben hatalmas gondok vannak. Nagyon úgy tűnik hogy incel is vagy, sztem veszítsd el a szüzességed egy szimpatikus prostival vagy nekem mindegy, de ne szennyezd mégjobban ezt az oldalt :D látszik mennyire gyűlölöd a nőket, és ezután azt várod hogy szóba álljanak veled egyáltalán? Oké, csak egy tini lány vagyok, mit is pofázok, de nem vagyok feltűnően szép se, szociális se, mégis tudok "csajozni" (utálom ezt a kifejezést) még én is, pedig az emberek fele nem a saját neméhez vonzódó nő :D
2021. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Könnyű magyarázni az ország másik oldaláról, nem a te feladatod meghódítani azt aki nekem kell vagy kellett valaha is. Teljesen mindegy hogy gyűlölöm e őket vagy sem. Amikor normálisan álltam hozzájuk, ugyanez volt a hlyzet mint most. Velejéig romlott emberekkel se így, se úgy nem lehet szót érteni és haladni a cél felé.
2021. okt. 19. 21:12
 7/49 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy az ország másik oldaláról? Az is lehet hogy egy utcában élünk :DD

Nem teljesen mindegy, ha meg tudtál utálni egy egész nemet, akkor sosem kezeltél minket emberekként :D

A történetben senki nem velejéig romlott, rajtad kívül.

2021. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
47%
áh igen, egy gyikes incel. milyen ritka jelenség. Ja nem
2021. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Legyél meleg.

A férfiak mindig kedvesek és jószívűek. ^^

Ne írj rám, én szeretem a lányokat. Annyira jó mikor kínoznak x_x

2021. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
49%

Hm. Egy pár napja az incel mozgalom tipusu kerdesek vannak.


Kérdem én miért?


Kérdés? Áh dehogy. Ez egy retorikailag is gyulolkodo iromany.

2021. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!