Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan írjak egy csajnak...

Hogyan írjak egy csajnak tinderen akiről van egy kép ahol ül és gőrkorcsoja van a lábán?

Figyelt kérdés

Meg van olyan is, ahol egy nyuszit fog a kezében. Tudom, hogy a nyuszi vagy gőrkiriból kéne kihozni valamit. De hiába gondolkodok nem tudom, hogy mégis mit ami jó lenne. Gondoltam írom neki, hogy milyen cuki az a nyuszi. Azonban úgy gondolom, hogy erre nem válaszolna. Kérlek szépen adjatok normális választ! És örülnék ha olyas valaki is rá találna erre a kérdésre. Aki általában rá tud olyan kreatívan írni lányokra, hogy válaszoljanak rá. Még ha nem ismeri a lány egyáltalán. Vagy ne adj isten az jó messze lakik. Mármint ország másik felén akkor is válaszolnak neki. Ha lehet sürgős lenne. Mert tegnap este matchelt a lány. És ne, hogy kiaddoljon. Persze nem direkt olyen lányokat keresek, akik messze laknak :D. De az első barátnőm (És azóta utolsó!) még 14 évesen egy 15 éves lány. Majdnem 4 órára lakot tőlem 150 km-re és heti 2-3x taliztunk általában én mentem fel hozzá. De sajnos csak 4 hónapig tartót és ez nem a távolság miatt volt. És ismertem akkor is lányokat közelebbről. De vele találtam meg azt a szimpátiát most is ez a helyzet. És itt nem a külsőre gondolok. Hanem a belső a fontosabb.

És lenne egy másik kérdésem is. Ezek a szövegek jók tinderen ha így írok lanyokra:

"Hali

Láttalak álmomba de mivel elfelejtettelek, ezért nem emlékeztem rá. De aztán Déjá vűm lett és megint eszembe jutottál!"

Vagy Instagrammon, Facebookon meg persze előben még jobban megy: "Szia már napok óta tervezem, hogy rád írok. És most végre itt lehet az ideje. Bocsi ha így ismeretlenül tolakodónak látszok. Csak képek alapján szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni!"

Vagy

"Szia böngészgettem kicsit az instán. És a követési ajánlások között bedobott téged. És mivel képek alapján szimpatikusnak tűnsz ezért bekövettelek. Tehát most, hogy így rádtőrtem szeretnél ismerkedni? És pl mikor nem volt profképe instán a lánynak mögé írtam ezt. "(A profilképedet lecserélted 2 liter limonádéra?)"

Azért írtam limonádét mert a történetébe kitette mindig, hogy valami koktél vagy limonádé szerűt iszik. Lehet, hogy a limonádé volt sértő és koktélt kellett volna írni. A gáz csak az, hogy nekem általában mindig olyan lányok tetszenek akiknek viszonylag sok követjük van 500-1000 felett. Bár lehet, hogy háromnegyedét ismerik és elvileg ők nehezebbek lehetnek néha. Olyan lányt aki tetszene lenne és 500 alatti követő számmal rendelkezik ritkán találok. De nem értem ezt sem nem sokuk lehet, hogy szép de nem az a tipik legfullosabb.

Erre a lányra most azért nem a fenti szövegekkel akarok ráírni. Mert itt van 2 dolog is amiből többet lehet kihozni. És talán ha sikerülne ő is jobban ertekelne. Illetve ezekkel a szövegekkel eddig nagyjából 10-15nek írtam és csak 1 írt vissza. Talán akkor rosszul is nézek ki? Régen meg olyan unalmas, sablon szövegekkel írtam amire ha vissza is írt valaki ő is nemmel válaszolt. Akit érdekel le írom mi volt az. Nem a szia mizu mert azt mindig is tudtam, hogy nem jó!



2021. okt. 20. 20:27
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ne így.

Ha normális nő meglát egy ilyet, hogy "gőrkorcsoja", egy szóval sem olvas tovább.

2021. okt. 20. 22:35
 2/16 anonim válasza:
A te érdekedben mondom, hogy inkább hívd fel...
2021. okt. 20. 22:46
 3/16 A kérdező kommentje:
Ly bocsánat. Bár talán lenne olyan kreatív szöveg amikor az a szót sem kell beleírni. De letudom írni normálisan is! 😀🤐
2021. okt. 20. 23:47
 4/16 anonim válasza:

Görkorcsolya.

Le tudom írni.

2021. okt. 21. 00:04
 5/16 anonim válasza:

Én vók a gőrkorcsojás csaly!


Be jősz!


Irly rámm cúncí!

2021. okt. 21. 00:28
 6/16 George34 válasza:

Nem vagyok magyarnyelv tanár, de tudtommal soha nem kezdünk el főmondatot "És"-el.

Tessék helyesen írni, erre a "S" helyes!


A kérdésedre meg a válaszom hogy, amikor látsz egy korcsojás lányt képen, vagy egy nyuszisat, soha ne gondold túl a dolgot a kezdésre, mindig válasz kezdő témát a képei látottak alapján.

Pédául, ha látok egy nyuszis képet egy lányról, akkor azt írom hogy "Szia nyuszis lány, nekem is voltak nyulaim, a te nyulad milyen fajta, harapos? :)"

Ezzel nem azt üzened hogy rögtön rá akarsz hajtani a csajra, hanem hogy észre vetted és érdeklődsz.

Mert a lányok/Nők, szeretik ha figyelnek rájuk, szóval hanyagold a nyálas szövegeket, mert (fals) érzést kelt bennük.

Egy Férfi társ.

2021. okt. 21. 00:44
 7/16 anonim válasza:
#6-os ez tetszik! :D
2021. okt. 21. 01:02
 8/16 anonim válasza:
Hát, ha így tervezed neki az írást kérdező, akkor inkább felejtsd el. Automatikusan törlöm az olyan üzeneteket, amiben nem ismerik a nagy betűket a mondat elején, az írásjeleket, a köszönést, helyesírást... És nem csak akkor kell ezeket használni, amikor először írsz neki, hanem mindig, mindenhol!!!, teljesen mindegy hova írsz.
2021. okt. 21. 16:59
 9/16 anonim válasza:

Gőrkorcsoja


Azkom

2021. okt. 22. 02:07
 10/16 anonim válasza:
6# Nem harap a nyuszi, csak fogaz ;)
2021. okt. 22. 04:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!