Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ismerkednétek egy 25...

Lányok, ismerkednétek egy 25 éves budapesti sráccal?

Figyelt kérdés

Magamról így elsőre annyit, hogy barna hajú, zöld szemű, szakállas vagyok, 184 cm magas és 70 kg. Adok magamra, rendszeresen edzek. Sokminden érdekel, nem szoktam unatkozni, de nem vagyok kifejezetten egy nagy bulizós. Nem szeretem a tömeget, mégis imádok koncertre járni, belvárosi létemre jobban szeretem a természetet... xd

Egy kedves, életvidám, cuki lányt keresek egy jó beszélgetésre, vagy bármi többre :D



2021. okt. 23. 13:50
 1/4 anonim válasza:

nem, 184 centivel a 70kiló nagyon gelesztás

mi neked az edzés ilyen számok mellett?

2021. okt. 23. 15:05
 2/4 anonim válasza:
Nem szeretnelek megbántani vagy valami, de ezen számok alapján biztos hogy duci vagy? Nics esetleg testképzavarod?
2021. okt. 23. 16:59
 3/4 A kérdező kommentje:

Eskü egész izmos vagyok xddd

Eddig olyan 75-80 kg között mozogtam, de fél éve szinte egész nap bicajozom, szóval kb az utolsó gramm zsír is lejött 🤷🏻‍♂️

(Amúgy saját súlyos, meg súlyzós edzéseket is végzek...)

2021. okt. 23. 18:25
 4/4 anonim válasza:
Tehetünk egy próbát😊
2022. febr. 9. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!