Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderre hogy tudok regisztrál...

Tinderre hogy tudok regisztrálni az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy fiókom amit a tinder letiltott.

Az okát nem tudom. Szabályt nehezen sértettem szerintem hiszen akkoriban napokig nem is írtam senkinek. Ennyire emlékszem. Régi fiók volt de nem sokat használtam.


Most újra tinderznék.

Viszont amikor megadom a telefonszámot rögtön kiirja hogy le vagyok tiltva.


Új fiókot akarok csinálni. Új email cím oké, de telefonszám nem annyi hogy csinálok újat.


Hogy tudok regisztrálni?


Vagy a blokkolt fiókot törölni hogy újra az a telefonszám felszabaduljon?


Ügyfélszolgálat ahogy látom nincs.


Köszi!



2021. nov. 1. 14:39
 1/7 anonim válasza:

Én sem tudok már tinderezni.

30 éves férfiként szeretnék megismerkedni ott nőkkel.

De a téglalapok kiválasztásánál nem engedi megjelölni a lehetőségeket szám szerint, így nem is enged tovább.

2021. nov. 1. 14:43
 2/7 anonim válasza:
Követem, én is így jártam anno.
2021. nov. 2. 07:58
 3/7 anonim válasza:

Így jártam detto, annyi hogy én informálódtam. Írtam a supportnak egy e-mailt amiben azt válaszolták, hogy ha 1x tiltásra került a fiókod akkor kuka. Konkrétan a telefonszámodat tiltották le, srmmilyen körülmények között nem fogsz tudni újra regisztrálni.

KIVÉVE ha van egy jó fej haverod, aki megadja a számát hogy azzal tinderezz.:)

2021. nov. 5. 00:15
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem csak szemétség de értelmetlen is a tinder részéről.


De sms azonosítást csak egyszer küld a regisztráció során? Nem küld oda kódot időnként újra?

2021. nov. 5. 09:59
 5/7 anonim válasza:
Csak 1x küldd.
2021. nov. 5. 11:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megoldom így.
2021. nov. 5. 13:33
 7/7 anonim válasza:
Bemész egy benzinkútra és megveszed a legolcsóbb feltöltős SIM kártyát, beaktiválod, regisztrálsz a Tinderre az új telefonszámmal és új e-mail címmel. Ennyi.
2021. nov. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!