Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyannal ismerkednék akinek...

Olyannal ismerkednék akinek nincsenek haverjai meg barátai. Van itt ilyen személy?

Figyelt kérdés

Már régen volt párkapcsolatom, de idegesített hogy a hétvégéket a haverokkal töltötte, ezért (is) mentünk szét. A másik akivel együtt voltam, semmiről nem tudott mesélni, csak a haverja dolgairól. Ő ezt így csinálja, ő ezt szereti, az a kedvence, nem figyelte csendben az embereket mint én, hanem beszélt velük. Nekem nem kell társasági ember, érje be velem, én pedig vele.


Háziállatod lehet, sőt legyen. Mindennap látni akarom.


2021. nov. 16. 23:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
Nem egymást keressük, én meg pont fordítva vagyok. Van párom régóta, tök jól megvagyunk, de barátaink egyikünknek sincsenek, de szeretnénk, lehetőleg közöseket, hogy együtt menjünk programokra. De nem akar összejönni.
2021. nov. 16. 23:15
 2/51 anonim válasza:
Azért meg kell találni az egyensúlyt evben is. Ha van párom akkor vele is sok időt töltök, de emellett fontos hogy a barátaimmal is lehessek. Allatom meg sok van 😂
2021. nov. 16. 23:21
 3/51 anonim válasza:
Én. :(
2021. nov. 16. 23:22
 4/51 anonim válasza:
Micsoda ronda rút önző hozzáállás... Érje be velem ne barátkozzon
2021. nov. 16. 23:23
 5/51 anonim válasza:
Igen, én. Én is valami ilyesmi kapcsolatot keresek. 1 haverom van, de szerintem hamarosan ennyi se lesz. Háziállatom az nincs és valószínűleg nem is lesz. Ha ezek után is van kedved ismerkedni, akkor dobhatnál egy privit. 21/F
2021. nov. 16. 23:23
 6/51 anonim válasza:
És mit csinálsz ha netán szétmentek? Elvesztitek egymást, a mindeneteket amitek volt, ez így lesújtóbb lehet mint bármi a világon. Úgy a jó ha nem csak egyetlen fontos ember van az életben, és egyetlen ember nem képes mindent megadni amire szüksége van valakinek, még akkor is ha te nem így gondolod. A volt pasid meg idióta ha szó szerint az egész hétvégét a haverokkal töltötte, egy rossz tapasztalatból felesleges ilyeneket levonni mert ez se normális dolog. Amúgy valóban a közös barátok a legjobbak, mert én is vihetem akkor a barátnőm és nem kell egyedül lennie ha nem akar, szoktunk ilyet.
2021. nov. 16. 23:25
 7/51 anonim válasza:
Nekem sincs társasági életem, de azért hiányzik. De szerintem egy barátnő is ki tudná tölteni a barátok hiánya hagyta űrt.
2021. nov. 16. 23:26
 8/51 anonim válasza:
Kérdező, neked vannak barátaid, barátnőid?
2021. nov. 16. 23:27
 9/51 anonim válasza:
És még a feje is fáj. :D
2021. nov. 16. 23:28
 10/51 anonim válasza:
Én szingli vagyok, és magányos, de eskü ilyen nő nem kellene. :D
2021. nov. 16. 23:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!