Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki komoly...

Van itt olyan lány aki komoly kapcsolatot keresne és szeretne isnerkedni egy lassan 23 éves egyetemista sráccal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Privátban írnék szívesebben magamról:D de azért ha valaki szeretne többet tudni, az nyugodtan kérdezhet itt is, válaszolni fogok.

Ide csak annyit írnék, hogy van tapasztalatom kapcsolatok terén (már volt 3 és nem ilyen pár hónapig tartottak), beszédes és vidám srác vagyok, szóval mellettem lehetetlen unatkozni:D testre egy hangyányit sportosabb vagyok, mert régen sporoltam, de azt leszámítva szerintem teljesen átlagos vagyok, szeretek:

-főzni/sütni (bár egyáltalán nem tudok)

-utazni

-vezetni

-cuki kutyusokat dögönyözni

-sorozatozni


Facebookom amúgy viszonylag hamar megadom, meg képet is küldök magamról pár levél után.



2021. nov. 24. 07:14
 1/1 anonim válasza:
Nem
2021. nov. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!