Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Munkám miatt hetente egy...

KPeter kérdése:

Munkám miatt hetente egy éjszakát Miskolcon töltök egyedül, magányosan. Van itt olyan miskolci hölgy, aki megosztaná velem az idejét és a társaságát? 35F

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 21:06
 1/6 anonim válasza:
lol
2021. nov. 26. 21:46
 2/6 anonim válasza:
Gyorsan ránéztem a rosszlányokra! Jelenleg 56 miskolci hölgy van, aki megosztaná veled az idejét, a társaságát, és a pénzedet!
2021. nov. 26. 21:52
 3/6 anonim válasza:

Tényleg valamiért egy burkolt szexhirdetésnek tűnik az egész.


Miért pont éjszakai műszakról van szó?


Amúgy nagyon szimpatikusnak (romantikusnak) tűnne az egész leírás. De nem vagyok miskolci. Ráadásul sokkal idősebb, mint 35 éves.

2021. nov. 26. 21:56
 4/6 anonim válasza:
Éjszaka aludjál inkább.
2021. nov. 26. 22:56
 5/6 anonim válasza:
Tinderezzél és hívj át valakit.
2021. nov. 27. 09:37
 6/6 anonim válasza:
Szóval szex kell. Akkor vagy normális párt találj magadnak, vagy ha annyira igénytelen vagy, akkor ott vannak a fentebb említett oldalak. Csak úgy egy nő sem fog szerintem heti egyszer hobbiból egy vad idegen férfivel szórakozni. Ha meg valóban csak időtöltésre vágysz, azt megoldhatod egyedül, mert látnivaló, söröző, kávézó stb. bőven van...
2021. nov. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!