Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Reagalas szimpatikus storykra?

Reagalas szimpatikus storykra?

Figyelt kérdés
Igeeen, picit boomeres kerdes lesz ez most, sosem ismerkedtem komolyabban instan (nem volt szukseg). Viszont van egy lany, nagyon szimpi, azthiszem en is neki.. Latva storyjat, jon hogy reagaljak ra es exemnel is lattam, hogy eleg gyakori az olyan , hogy kezdetben csak storykra megy egy reakcio-rovid szoveg, de csak annyi, nemtudom miert de lattam, hogy masok is igy toljak.. adnak egy jelt de meg nem bonyolodnak bele. Hasonlon gondolkodok en is, hogy reagalok storyra, irok ra de annyiba hagynam mivel ugy erzem nem lennek kepes most ismerkedni, picit depresszioba vagyok es nem akarom hogy ez az énem elszurjon barmit is, még is bennem van, hogy irjak. Exemnek nagyon bejott mikor egy 'crushja' reagalt igy, majd 2het mulva ujra, de komolyabb beszelgetes nem lett belole (idk why). Szoval hasonlora gondoltam, hogy reagalok, irok egy sort, de utana 'csend', de jelezve, hogy szimpi.

2021. dec. 20. 18:08
 1/5 anonim válasza:
ha utána nem akarsz vele beszélgetni, minek reagálnál a storyra?
2021. dec. 20. 18:42
 2/5 anonim válasza:
Látszik, hogy még gyerek vagy. Attól, hogy elhúznád hetekig a kezdeményezést nem leszel semmivel sem szimpatikusabb neki. Ha bejössz neki, akkor simán ráírhatnál most is, biztos örülne neki. Ha nem jössz be neki, akkor hiába reagálsz neki 2 hetente 1x 6 hétig, utána sem fogod érdekelni. Mit veszítenél azzal, hogy határozott és direkt vagy azzal kapcsolatban amit szeretnél?
2021. dec. 20. 18:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszelnek vele, csak majd. Jelenleg nem vagyok topon, nincs porges.. Eleg nehez idoszak. Jelenlegi hangulatom lehet startbol off lenne, azert vagyok ugy, hogy lassan rendbe szedem magam,de addig adnek neha jeleket, reagalnek storyra, de nem kezdek beszelgetesbe (most)
2021. dec. 20. 18:53
 4/5 anonim válasza:

addig felesleges storykra reagálnod, amíg nem kezdenél el vele beszélgetni


nincs semmi baj azzal, hogy most még nem vagy jó passzban, de pont ezért inkább ne most reagálj, hanem amikor már jobban leszel

2021. dec. 20. 18:56
 5/5 anonim válasza:
Értsd meg, hogy ha nem vagy az esete egyáltalán, akkor később sem leszel az esete ha toppon vagy. Nem azt mondom, hogy írj neki most, de ez az X alkalmanként reagálgatás ez szerintem hülyeség. Ha már úgy érzed, hogy készen állsz egy esetleg pofára esésre (vagy sikerre, mert nyilván kétesélyes a dolog, de kisebbet koppansz ha számítasz a negatív kimenetelre is), akkor írj neki. De nem ez fogja meghatározni a sikeredet, hogy éppen hogy érzed magadat. Abból írásban nem jön át semmi.
2021. dec. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!