Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Internetes társkeresőn férfiké...

Internetes társkeresőn férfiként tudnátok valamilyen frappáns kezdést írni, amivel normálisan el lehet indítani egy komolyabb beszélgetést?

Figyelt kérdés
Köszi nektek előre is!

2022. jan. 1. 11:35
 1/8 anonim válasza:

Megkérdezed a kiszemeltedtől, hogy mi a kedvenc állata.

Erre ő jó esetben elmondja, hogy pl: cica.

Ezután te azt mondod, hogy neked meg a jegesmedve, és megkérdezed tőle, hogy szerinte pontosan mennyit nyom egy jegesmedve.

Erre jó esetben azt válaszolja, hogy nem tudja.

Erre te azt válaszolod, hogy: Pont annyit, hogy "megtöri a jeget". :,D

(Ha nem veszi a poént, akkor nem is érdemes tovább próbálkozni vele...)

2022. jan. 1. 11:55
 2/8 anonim válasza:

Szerintem jobban jársz,ha nem itt keresel erre választ a fenti hozzászólások alapján 😀

Egyébként meg olyat érdemes írni,amit te normálisnak tartanál.

Mindegy,hogy mi a varázsszó,ha a másiknak bejön ,neked meg erőltetett a dolog.

Szimplán hobbi, érdeklődés, világnézeti dolgok,ami alapján gyorsan ki tudod szűrni,hogy legalább nagyvonalakban van e közös érdeklődési kör.

2022. jan. 1. 12:27
 3/8 anonim válasza:
Szerintem érdemes a bemutatkozó vagy a kép alapján keresni egy referenciapontot, amin el lehet egy kreatív beszélgetést indítani. Másnak szerintem nincs értelme, ha pedig nem találsz ilyet, akkor szerintem alapból nem elég érdekes a személy arra, hogy mondjuk megismerd. Ez persze nem szabályszerű, csak esélyes.
2022. jan. 1. 13:26
 4/8 anonim válasza:
Minden ember más, előbb-utóbb úgyis muszáj lesz az érzelmi intelligenciád használnod egy normális beszélgetéshez, ésszerűbb eleve azzal indítani egy mű sablonszöveg helyett.
2022. jan. 1. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem mű sablonszöveget keresek, csak egy keretet.
2022. jan. 1. 15:33
 6/8 anonim válasza:
A "Frappáns kezdés" az szerintem erősen mű sablonszöveg kategória.
2022. jan. 1. 16:12
 7/8 anonim válasza:
Foglald össze a magad leírását úgy, hogy érdekesnek tűnj. Írd le, hogy mi érdekel, kb. hogy nézel ki, mit szeretsz csinálni.
2022. jan. 2. 03:54
 8/8 anonim válasza:
Én azt szeretem, ha a leírásomra reagálnak. Direkt valami baromságot írtam ki. Mióta meg van azóta, tök értelmes beszélgetéseket lehet folytatni a srácokkal
2022. jan. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!