Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok, hölgyek, ha egy...

Csajok, hölgyek, ha egy idegen pasi odalépne hozzátok, hogy mondjátok el a véleményeteket róla őszintén elmondanátok?

Figyelt kérdés

34 éves pasi vagyok, és jelenleg egyedülálló.

És nem volt túl sok csajom mert depresszió, önbizalom hiány stb.

És most sikerült legyűrnöm a depressziómat.

Arra lennék kíváncsi, hogy minden rendben van-e velem külsőleg, belsőleg (mármint szellemileg) öltözködésem stb..

Önbizalmamat is akarom ezzel növelni. Arra gondoltam több korosztályhoz mennék oda, 20,30,40,50,60 éves csajokhoz/hölgyekhez, hogy mondják el a véleményüket rólam. Ez már zaklatás vagy rosszul érezné magát a hölgy ha ilyenekkel zargatnám? Ha hozzátok lépne oda egy csávó ilyen kéréssel, hogy kezelnétek? őszintén megmondanátok neki vagy azt mondanátok, amit hallani szeretne?

Válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 4. 16:17
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szerintem ez elég hülye gondolat.

Többen fognak elhajtani,mint nem.

Ettől még kevesebb lesz az önbizalmad.

Attól függ milyen passzban fogsz ki, szépen vagy csúnyán ,de leráználak.

2022. jan. 4. 16:25
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem felszedni akarom őket. A véleményükre lettem volna kíváncsi.
2022. jan. 4. 16:29
 3/16 anonim válasza:
Rakj ki ide képet,majd megmondjuk
2022. jan. 4. 16:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Aztán jönnek a trollok csesztetni...
2022. jan. 4. 16:37
 5/16 anonim válasza:
Miért azt hiszed ha élőben lépsz oda valakihez nem trolkodhat veled?
2022. jan. 4. 16:41
 6/16 anonim válasza:
Ja,még rendőrt is hívna rád.
2022. jan. 4. 16:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor skip-elem ez az ötletet. Köszi a válaszokat!
2022. jan. 4. 16:43
 8/16 anonim válasza:

Felteheted a kérdést udvariasan, de ha nemet mond valaki, akkor ne erőszakoskodj, igazából ez a lényeg. Csak azoktól érzem magam kellemetlenül, akik ott erősködnek nekem valamiért, pedig nemet mondtam.

Ettől függetlenül én inkább nem kezdenék el beszélgetni veled és véleményt mondani, nem az a típus vagyok, de a puszta kérdéstől nem gondolnék rólad semmi rosszat, ha nyugodtan fogadod a visszautasítást.

2022. jan. 4. 16:46
 9/16 A kérdező kommentje:
Dehogy lennék erőszakos!
2022. jan. 4. 16:51
 10/16 anonim válasza:
Vagy elküldenélek vagy hazudnék, hogy lekopj. 20L
2022. jan. 4. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!