Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne ilyen lány itt?

Lenne ilyen lány itt?

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval 20 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék már egy barátnőt, viszont picit nehezen ismerkedek és a covid sem segít sokat.


Szóval eléggé introvertált tudok lenni amíg jobban meg nem tudlak ismerni, imádok másoknak segíteni, gamelni, olvasni és sportolni.

Eléggé szubmisszív vagyok mint kapcsolatban és más témában is, szóval igen, beilleszthetném ide Prageru "I want mommy, I want milk" memet.


Ami nem szokott segíteni az a magasságom, csak 163cm vagyok.

Ezt a személyiségemmel és jóindulatommal próbálom meg kipótolni.

Majdnem vállig érő göndör hajam van és eskü cuki vagyok, még egy pár cicafület is felveszek eskü csak adj egy ölelést 🥺


Szóval ha Cegléd környékén laksz vagy csak simán Pest megyében, van kedved ismerkedni és ha adnál egy esélyt ismerkedésre, akkor szívesen várom az üzid.



2022. jan. 17. 02:29
 1/3 anonim válasza:
XD
2022. jan. 17. 05:23
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ezt nem bírom komment nélkül hagyni, nagyon imádom amit leírtál ide magadról, nagyon cuki. Ja meg megfogott amit a hajadról írtál (Meg amúgy én bírom az alacsonyabb palikat:) ):D, irtózatosan imádom ha egy srácnak hosszú haja van, wáááá. Viszont van egy bökkenő, mégpedig, hogy 20 éves vagy.. :D De nagyon drukkolok, hogy találj valakit <3 UI.: Le ne vágasd a hajad, és ne félj élőben sem ismerkedni, hidd el a lányok imádják ha valaki oda megy hozzájuk élőben <3
2022. jan. 18. 14:59
 3/3 anonim válasza:
Írhatsz ha gondolod.
2022. jan. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!