Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha társkeresőn vkivel jol...

Ha társkeresőn vkivel jol működik a kommunikació akkor átszoktatok menni más platformra? (pl Facebook, instagram)

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 22:50
 1/8 anonim válasza:
Igen
2022. jan. 17. 23:04
 2/8 anonim válasza:
Egyik platformot sem használom erre...én mindig előben kezdem az egészet. Instagrammot szoktam inkább használni, de azt sem ismerkedés céljából.
2022. jan. 17. 23:15
 3/8 anonim válasza:
Egy idő után igen.
2022. jan. 17. 23:19
 4/8 anonim válasza:
Akkor ágyba megyünk.
2022. jan. 17. 23:22
 5/8 anonim válasza:
hát ha társkeresőn jól megy akkor fogmosás brével teszt következik
2022. jan. 18. 02:17
 6/8 anonim válasza:
Én is átszoktam menni messengerre,több kevesebb sikerrel beszélünk tovább,de mindig elmaradoznak az üzenetek,így megválogatom kinek adom meg a teljes nevem,csak ha igazán érdeklődik valaki irántam,de még az is egy idő után màr nem lesz annyira aktív😕
2022. jan. 18. 13:07
 7/8 A kérdező kommentje:
én is ezért kérdeztem... mert az ember nem szivesen adja ki a teljes nevét... főleg szamomra a FB vagy IG személyesebb. Ott lathatja a barataim, családom, ismerőseim. Bár igy én is sokat tudhatok meg a másik félről...volt h a pasas, tök normalisan irt, igy ugy véltem menjünk at otthonosabb platfromra... Aztan láss csodát... a FB-je teli volt alpári kommentekkel, teljesen sok primitiv dologgal...ugyh ment is a levesbe a fiatalember
2022. jan. 18. 14:07
 8/8 anonim válasza:
Nem igazán szoktam találkozó előtt mostanság messengerre átmenni. Volt már rá példa, de akkor az illető stílusa is megváltozott, képeket kéregettek vagy volt rá példa, hogy folyamatosan mémes képeket küldözgettek ami elég uncsi volt egy idő után és nem volt kedvem tovább ismerkedni.
2022. febr. 17. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!