Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, hölgyeim, asszonyok,...

Lányok, hölgyeim, asszonyok, egy kis mókára kit invitálhatok meg?

Figyelt kérdés

Te, ki ezeket a sorokat olvasod, lehet szívesen felszálnál vaskos limbó-hintóm jól befűtött ülésére, mely garantáltan az egekig repít. A hintó gazdája legény ám a gáton, merész, mint egy ifjú tigris, erős, mint nagyapám szilvapálinkája, de tud ám olyan szívet olvasztóan turbékolni is, mint egy gerle a tavasz delelőjén. Az is említendő őróla, hogy magas, mint a Kékestető, hasa kockás, mint jóanyám abrosza, karja, mint a Toldi Miklósé, egyszóval szép szál 26 esztendős ifjú férfiú.


A jegyeket olcsón adom, vidámparkom tárva nyitva áll minden fehérnép előtt, ki már nem gyermeteg, de még nem is ráncokkal tarkított öreganyó.


Sajnos örökjegyet nem árulok, parkom csak múló kalandokat kínál a tisztelt betérőnek, amiket viszont soha el nem fognak feledni. A park gazdája ugyanis nem csak méretes és fürge hintójáról, hanem arról is hetedhét országban híres, hogy úgy pörög a nyelve, mint nagyanyám motollája.


Na, hölgyeim, azt hiszem ennél jobb ajánlatot ritkán kaptok ilyen ajánlatot, ugye?


Szépen, sorban állva sorakozzatok hát a kapum előtt! Nem cibálni egymás haját, topánkátokkal nem taposni a másikat, mert mérges lesz ám a gazda, és akkor nem jut a jól!


A parkot ezennel tehát ünnepélyesen megnyitom!



2022. jan. 19. 11:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
Fú, de qrva gáz vagy.
2022. jan. 19. 11:03
 2/19 anonim válasza:
OK boomer.
2022. jan. 19. 11:04
 3/19 anonim válasza:
Ugye még szűz vagy?
2022. jan. 19. 11:11
 4/19 anonim válasza:
Ritkán éreztem akkora szekunder szégyent, mint mikor a fenti soraidat olvastam. 23/N
2022. jan. 19. 11:14
 5/19 anonim válasza:
Modorosság netovábja, Szőröm, Nagyuram!:D
2022. jan. 19. 11:16
 6/19 anonim válasza:
Szerintem ez nem a jó klasszik naturál móka lesz, hanem valami permetszeres genya
2022. jan. 19. 11:42
 7/19 anonim válasza:
😂😂betojtam.Nekem tetszik,de most nem állok sorba.
2022. jan. 19. 11:53
 8/19 Pervol22 válasza:
Most akkor vidámpark lesz , vagy orgia?
2022. jan. 19. 12:01
 9/19 anonim válasza:
Hidd el baratom, ha van penzed, jol szexelsz es kondiba is jarsz, viszonylag ki vagy pattintva, meg ezzel a szoveggel is jonnenek a jelentkezok.
2022. jan. 19. 12:02
 10/19 anonim válasza:
Nem mindegy milyenek :)
2022. jan. 19. 12:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!