Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » KERESEM női társam Pécs...

KERESEM női társam Pécs környékről, Valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy esélytelen, de a lottót is feladják az emberek ... 🌠



Magamról:


Külső ★:

25 Éves férfi

173 cm vagyok

Világos szem

Átlagos testalkat (70 kg)

Nincs sok szőr rajtam (Nem tudom ez honnan jött :D)


Tulajdonságaim ★:


-Szeretek csillagászkodni

-Sakkozni ♕

-Gitározni, zongorázni

-Érdekelnek a tudományos jellegű sorozatok, filmek

-Horoszkópom ♎️


Nem vagyok kimondottan macsó, inkább átlagos vagyok. Nem vagyok bunkó sem. Szeretnék egy hasonló korú és érdeklődésű lányt találni.


Aki ilyen nyugodtan írjon privátot, elolvasom. Ha nem zavar a távkapcsolat, akkor is írhatsz.


+1

Férfiak is írhatnak, ha nagyjából ezek a paraméterek vannak külsőre (magasság, súly, kor) és hasonló az érdeklődés.


Nagyon kellemes ismerkedést mindenkinek, mindenki találja meg a hozzá illő párt!


★ Köszönöm, hogy elolvastad ★



2022. jan. 19. 11:05
 1/3 anonim válasza:
Hajrá! (csak azért írtam, hogy valami jó legyen itt, ha már ilyen szépen megírtad ezt és ne valaki aki szomorú bántson valami miatt, hogy miért nem ez vagy az)
2022. jan. 19. 11:16
 2/3 A kérdező kommentje:
1, Köszi! :)
2022. jan. 19. 21:52
 3/3 anonim válasza:

Szia

kicsit plöttyedt vagyok 120 kg 158 cm magas.

Szeretek túrázni de szeretek itthon zúzok valami ó zenére.

Gyakran fogyasztok alkoholt ami előnyömre szokott válni, ha bulizásról van szó. Te szoktál koncizni?

2022. márc. 30. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!