Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok van kedve velem utazni...

Lányok van kedve velem utazni valakinek a szerelemvonaton?

Figyelt kérdés
Találkoznánk a nyugati pályaudvaron fölszállnánk az egyik vonatra és miközben utaznánk,beszélgetnénk,ismerkednénk.Ha a vonaton lenne büfé még kávézhatnánk is vagy ehetnénk egy szendvicset.30/F

2022. jan. 24. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem az ismeretlenbe utaznánk,hanem az ismeretlennel:)
2022. jan. 24. 17:45
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem sok nőnek jut eszébe egy teljesen idegen férfivel elutazni valahová, ahol senkit sem ismer. Teljesen ki lenne szolgáltatva neki. Emellet az, hogy egy kávét, esetleg egy szendvicset is ehet, nem igazán vonzó ötlet!
2022. jan. 24. 18:17
 3/4 anonim válasza:

Alapvetően ez egy aranyos és kreatív koncepció... DE!

A vonat nem feltétlenül egy biztonságos hely, és nem is olyan higiénikus mint a filmekben. Megfagyni rajta a rossz fűtés, vagy épp megdögleni a melegtől a másféleképp rossz fűtés miatt szintén nem vonzó.

A vonatos kávé és szenya sem a legjobbak közé tartozik.

Szóval egyetértek a kettessel.


Azonban tényleg tetszik ez az ötlet, aranyos. Csak nem olyan romantikus a MÁV mint a filmes vonatok.

2022. jan. 24. 18:27
 4/4 anonim válasza:

Kérdező és énekled majd, hogy a vonat nem vár? :)


Amúgy szerintem a Nyugatiba nincs olyan vonat amin még büfé kocsi is van, de már rég utaztam, maximum szerintem, ami külföldre menő vonat.


De amúgy 2-es, 3-assal egyetértek.

2022. jan. 25. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!