Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 43 éves budapesti férfi nővel...

43 éves budapesti férfi nővel ismerkedne komoly kapcsolat reményében.Valaki?

Figyelt kérdés
Megkereséseket privát üzenetben várok.

2022. jan. 25. 00:41
 1/10 anonim válasza:

❌ Én a te korodban kimennék :

✅ Tádzsikisztán, Afganisztán, Üzbegisztánba vagy Kirgizisztánba és vennék magamnak egy feleséget.

✅ Afganisztánban most nagyon fellendült a piaca, a jelenlegi "TÁLIB" helyzet miatt.

✅ 500 EURO-ból már meg van egy fiatal kis menyecske, ami még garanciális is !

✅ Az apja garantálja, hogy azt kapd amiért fizettél !

✅ És még VÁM-mentesen is behozhatod :)

2022. jan. 25. 01:34
 2/10 anonim válasza:
43 éves budapesti nő vagyok… valamit azért írhatnál magadról, a bemutatkozás jó kiindulási alap és nagyon elegáns kezdés lehetne…
2022. jan. 26. 12:10
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: Majd privátban bemutatkozom.Nem szeretnék itt kitárulkozni mindenkinek boldog, boldogtalannak.
2022. jan. 26. 12:21
 4/10 anonim válasza:

:(

2. válaszolód vagyok, nem “minden boldog-boldogtalan”.


Ilyen az internet- de ha te férfiként így reagálsz (nem kértem “kitárulkozást, csupán pár mondatos kultúrált bemutatkozás elegendő lett volna), ellenben elvárod a nőktől, hogy keressenek privát üzenetben… nos akkor… sok sikert :)


…azért a való élettől ennyire nem kellene elszakadni, vagy ott is ezt veted be egy ehhez hasonló szituációban, hogy “aki akar valamit, az kilincseljen” meg “boldog boldogtalan”? :)


…nem túl szimpatikus, de biztosan lesz, akinek ez a fajta “elegancia” pont elég, még sok is…

Sok sikert.

2022. jan. 26. 12:41
 5/10 anonim válasza:

✅ Hát barátom, akkor marad Afganisztán :D

✅ Én ennyi idősen hót biztos, hogy vennék magamnak egy fiatal kis menyecskét.

2022. jan. 26. 18:11
 6/10 A kérdező kommentje:
2-es: Ha ez az oldal társkereső lenne, bemutatkoznék, megadnám a külsőségre vonatkozó adataimat, sőt még képet is töltenék fel:-)
2022. jan. 26. 18:21
 7/10 anonim válasza:

Kérdező ! Ezt elszúrtad...

✅ A #3.-at nem kellett volna írnod ! Hanem egyből PRIVÁTOT írsz neki, és ott elkezdtek dumcsizni.

✅ De te még mindig ide a főoldalra írod a dolgaidat ...

✅ Már rég rá kellett volna írni privátban...

✅ Ahogy az oldalra írt a #2. - egyből PRIVÁTBA kellett volna folytatni a beszélgetést.

✅ De helyette még mindig folytatod a hülyeséget ...

2022. jan. 26. 18:26
 8/10 anonim válasza:
✅ Ráírjak ÉN , helyetted ?
2022. jan. 26. 18:27
 9/10 anonim válasza:
Milf felajánlkozik neked, de nem esik le. Értem miért gyik-en próbálsz csajozni. 😅
2022. jan. 27. 12:40
 10/10 anonim válasza:
Ha nekem ilyen feltárulkozna én befogadnám magamba az biztos.
2022. febr. 20. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!