Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Fiúk tudnátok adni...

Lányok/Fiúk tudnátok adni hasznos tippeket ismerkedéshez ? Részletek lent !

Figyelt kérdés

Na szóval a LÉNYEG


Próbálok ismerkedni mióta felkerültem Pestre (barátkozás és társkeresés vagy esetleg alkalmi dolog egyaránt cél) de nem megy valami fényesen. Nagyon sokszor látok olyan lányokat vagy lányt akihez tök szívesen odamennék akár kocsmában vagy egyetemen vagy akárhol deúgy érzem ileynkor mindig, hogy valami creepnek néznének aki rájuk nyomulni akar, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg máshogy... Nekem ez olyan furcsa , hogy pl egy kocsmában odamegyek valakihez(vagy akárhol máshol) és odaülök hozzá vagy megkérdezem hogy meghívhatom e egy italra,ilyenkor mindig kellemtlenül érzem magam már attól is ha belegondolok meg "gáznak" mintha túl béna lennék vagyis ezt gondolom hogymásoknak egyből ez lenne a benyomása. Pedig mások szerint jól el lehet velem beszélgetni meg vicces vagyok jófej és nem vagyok egykimondottan csöndes típus csak sajnos ehhez az kell hogy kényelmessen érezzem magam, mert amikor hozzánk odaül egy barátom ismerőse bemutatkozunkés ha van valami közös téma akkor mér tok jól el tudunk beszélgetni de én magamtól meg nem tudok egyszerűen ismerkedni legtöbbször kudarcbafullad a próbálkozásom ha sikerül is társalgásba kezdenem akkor meg mintha kicseréltek volna és néha azt se tudom mit mondjak.

Lányok tényleg ha odamegy hozzátok valaki akit még sose láttatok ti mit gondoltok magatokban ? Örültok neki ? Vagy szívesen fogadjátokmások közeledését legyen a célja barátkozás vagy társkeresés ? Van valami tanácsotok ? Fiúk titeket is kérdezlek van valami tippetek ?Elvileg átlagos kinézetem van valaki szerint helyes vagyok nem tudom de a külsőm tuti nem ok a kudarcra, viszonylag sok minden érdekel,nyitott vagyok "vicces figura" állítólag csak elveszve érzem magam itt az ismerkedés terén. Előre is köszönöm a segítséget! :D 21/F



2022. jan. 27. 01:46
 1/8 anonim válasza:

Én egyházi körökben mozgok, ott nagyon befogadóak/elfogadóak tudnak lenni. Legnagyobb meglepetésemre még a római katolikusok is!


Éppen tegnap késő délután kerültem közel megint ahhoz a tőlem 9 évvel fiatalabb férfihoz, aki annak idején kezdte az udvarlást (szerencsétlenségére,) amikor édesanyám haldoklott.


Nyilván nem sikerült összejönnünk a sérülékenységem miatt még akkoriban, de annyira régen jött közel hozzám - ezelőtt közel másfél évvel utoljára -, hogy nagyon meglepődtem a tegnapi reakcióin. Nem tudtam mire vélni - pedig legszívesebben egy puszit nyomta volna az arcára...


Én ezen az alapvetően vallásellenes oldalon ezt szoktam tanácsolni. Még nem jött visszajelzés, kinek hogyan jöttek be ezek a tanácsaim, de TÉNYLEG azt tapasztalatom, hogy HIHETETLEN MÉRTÉKŰ SZERETETTEL fordulnak a "testvérek" felé ezek az emberek.

2022. jan. 27. 02:12
 2/8 anonim válasza:

Remélem, hogy tudtam adni valamilyen JÓ KIS ÍZELÍTŐT!


Sajnos, nem sikerült CSOPORTOT összehoznom (pedig ez a fiatal férfi "kinézte" belőlem az ügyes szervezőt, CSOPORTVEZETŐT, annak idején...)


Megkérdeztem egy bennfentes atyát. Sajnos egyházi körökben vagy felszentelt pap, apáca, esetleg házaspárok lehetnek csoportvezetők. Az egyedülállókat nem minden esetben becsülik meg igazán a római katolikus egyházban - kivéve, ha szerzetesnek elszegődik valaki...

2022. jan. 27. 02:16
 3/8 anonim válasza:
Aki egyedül ül egy kocsmában az ált. vagy alkoholista vagy vár valakit. :D Nyilván egy üdcsire is be lehet ülni, de ha leülök egy fárasztó nap után, nem mindig esik jól, hogy valaki bámul és szívódik. Na de ha épp mégis jól esne beszélgetni, akkor meg tök jól esik kiönteni valakinek, szóval simán csak menj oda, hogy csatlakozhatok? vagy nincs kedved beszélgetni? Hoztam neked egy frissítőt, mert úgy láttam rád fér egy kis boldogság. Meghalnék néha, hogy valaki észre vegye, hogy gondterhelt vagyok, de nincs aki odalépne csak úgy. Leszoktak erről az emberek, pedig tök jó lehetne. Nyilván a te korosztályodban ez nehezebb, mert egyből azt hiszik, hogy szívódsz és nyomulsz, pedig csak beszélgetnél. Próbálkozz! Lesznek parasztok, de hát ez van!
2022. jan. 27. 06:11
 4/8 anonim válasza:

Én bevallom nagyon furcsán néznék az olyanra, aki csak úgy random odajön hozzám a kocsmában beszélgetni. Illetve volt is már ilyenekre pékda jópárszor, nagyon kellemetlenül éreztem magamat, pedig nyitott vagyok, csak nem így. Szóval meg tudom érteni azokat a srácokat akik szerint ez gáz tud lenni, mert tényleg így van. Ahhoz egy nagyon erős személyiség kell hogy ez jól süljön el, erős kisugárzással, rengeteg jó témával stb. De még akkor is kellemetlen lesz az első félórában hogy mit keres itt ez a csávó, miért ült ide.

Bocs, tudom ezzel nem segítettem csak megerősítettem a félelmedet, de legalább tudod hogy nem alaptalan.

2022. jan. 27. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez csak azért furcsa mert annyian mondjak akik tanácsokat kérnek, hogy hát oda kell menni kezdeményezni aztán alakul és akkor szokásosan felsorolják a példákat hogy, kocsma, egyetem, kávézó meg mit tudom én. De akkor tényleg hogy meg hol az istenbe lehet igy ismerkedni ami nem ilyen "bizar" Mert oké suliba konnyű volt mert hát egy helyre be voltunk zárva egész napra , egyetemen annyi hátrányom van hogy németes szakon vagyok és összvissz 19en vagyunk de onnan is összebarátkoztam 3-4 emberrel de ez is olyan hogy nyilvan kialakul mert egy helyre járunk. A kérdésem az hogy ezen kívűlakkor mégis hol meg hogyan lehet hatásosan ismerkedni ? Köszönöm szépen !
2022. jan. 27. 13:02
 6/8 A kérdező kommentje:
A kocsmás példát azért mondtam mert van egy hely egyetemtől 2 percre mindig oda megyünk kajálni/kávézni meg esténként iszogatni és ott találkoztam két emberrel akikkel jóban lettünk és ők mondják mindig hogy pl pont azon a helyen tegnap kit szedtek össze és hogy nekem is csak oda kell menni aztán ha nem jön be akkor a következő és a következő ezzel csak az a baj hogy nem akarok kellemetlenkedni meg ilyen creepnek tűnni tényleg. Rááadásul az egyik srác nem is egy kimondottan vonzó alkat mert nagydarab eléggé meg alacsony de rettenet jó szövege van és sikerül neki. Én meg már eskü nem tudom mit gondoljak... tényleg ez a módi hogy mint a piacon megyünk oda mindenkihez ... ?
2022. jan. 27. 13:12
 7/8 anonim válasza:

Én meg külföldről jöttem haza és hasonló helyzetbe vagyok… mondjuk én dolgozom Homeofficeban, az is rátesz egy lapáttal… keresem én is egyrészt baráti társaságot, másrészt izlésemnek megfelelő lányt.


Ha gondolod írj, közel lakom BP-hez.


22F

2022. márc. 22. 02:12
 8/8 anonim válasza:

Kérdező!

Minden ember csaj és pasi /

lány és fiú / nő és férfi, ismerkedni akar és akarnak!

Én nem mondanám, hogy mint a piacon!

Például mint én férfi létemre!

Hozzá megyek a nőhöz!

=

Szia kedves!

Van neved? Hogy hívnak otthon?

(Saját magától megmondja a nevét).

Van mobiltelefon számod? Amikor a az elődeid fel akarnak csörgetni?

(Saját magától megmondja a számot).

Van kedved együtt elmenni egy kávéházba? Kávéra és süteményre?

(Saját magától megmondja, hogy igen).

Tudod már a az egyetem után v.

Tudod legyen harmónia = kémia = szimpátia.

2022. márc. 28. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!