Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy fiú, aki szilveszter...

Van egy fiú, aki szilveszter előtt írt rám félittasan azóta nagyon sokat beszéltünk, de ha én nem keresem ő sem keres. Azt mondta, hogy akkor keres valakit, ha érdekli az adott személy. Szerintetek mit csináljak? Hagyjam vagy írjak rá?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 20:47
 1/9 anonim válasza:

Ittasan érdekelted ezek szerint.

Várd meg amíg újra iszik és ír.

Viccet félre téve, ne foglalkozz ilyennel.

Ittas is volt, jó volt valakivel elütni az idejét ha már unatkozott. De kb ennyit látok. Ne keresd, magától juss eszébe.

2022. jan. 30. 20:59
 2/9 anonim válasza:

"Azt mondta, hogy akkor keres valakit, ha érdekli az adott személy"

Már rég lepattintott lol

2022. jan. 30. 21:47
 3/9 anonim válasza:
"Azt mondta, hogy akkor keres valakit, ha érdekli az adott személy." Ebből elég egyértelmű szerintem... hagyd a francba. Találj valaki olyat, aki nem bír ki egy napot se anélkül, hogy veled beszélne.
2022. jan. 30. 21:47
 4/9 anonim válasza:
Sajnos igen, ittasan jól elvolt veled, de józanon nem érdeklődik. Hidd el, ilyenekkel nem szabad foglalkozni, ne keresd őt, ha komolyan gondolja úgyis fog ő téged, bár ha mondjuk kb havonta írkál azt is hagyd figyelmenkívül, én már jártam így:/
2022. jan. 31. 01:07
 5/9 anonim válasza:
Ő lepattintott de én beszélgetek veled ha gondolod. Most dolgozom de este ha hazaérek ihatok is ha az plusz pont.
2022. jan. 31. 14:37
 6/9 anonim válasza:

✅ Én azt mondanám, hogy adj még egy kis időt ( 1...2 hónap). Míg kialakul egy bizalmi kapcsolat !

✅ Ha azt mondod, hogy jókat dumcsizol vele ! Ne engedd el.

✅ Kell egy kis idő mire elfogadja a kapcsolatotokat, bizalminak.

✅ Ráérsz akkor félbeszakítani a kapcsolatot, ha már tényleg biztos vagy az érzelmeidben.

✅ Most per pill még bizonytalan vagy ! Tehát - ne mondj le egyből dolgokról, csak azért mert a kezdet kicsit nehézkes.

2022. febr. 1. 02:43
 7/9 anonim válasza:
Az utolsóval nem értek egyet, ha be is közölte, hogy akkor keres valakit, ha érdekli, és nem keresi, az egy elég konkrét célzás, nem jó, ha túlságosan beleéli magát:/
2022. febr. 1. 14:54
 8/9 anonim válasza:

✅ #7. ezt nem tagadom (mármint ami mondasz) ! De egyből eldobni a lehetőséget, az első sikertelenség követően...nem mindig célra vezető.

✅ Az élet nem egyszerű, küzdeni kell/dolgozni kell rajta.

✅ az első sikertelenséget követően, egy próbálkozás még megengedhető.

✅ Hisz azt írta, hogy azóta nagyon sokat beszélgettek! Tehát ez pedig ellen súlyozza.

2022. febr. 1. 15:06
 9/9 anonim válasza:
Fáj a szíve reája.
2022. febr. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!