Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges találkozni olyan...

Lehetséges találkozni olyan fiatal nővel, aki nem dohányzó, nőies megjelenésű,ápolt és komoly kapcsolatot szeretne kialakítani?

Figyelt kérdés
Egy komoly,a húszas évei végén járó férfinek miért kiváltságos ha ilyen kritériumok alapján szeretne társat választani?

2022. febr. 2. 07:10
 1/6 anonim válasza:
Jelen. Mondjuk épp mással ismerkedem :D Ettől még lehet hogy már találkoztunk. Remélem most már nem vagy olyan kétségbe esett.
2022. febr. 2. 08:04
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom, de nekem a huszas évek elején járó srácnak ez lehetetlen, szinte egy lány sincs ilyen és elszomorít, hogy később sem javul túlzottan a helyzet
2022. febr. 2. 19:00
 3/6 anonim válasza:
Valszeg rossz helyen keresgéltek, nekem a legtöbb ismerősöm ilyen.
2022. febr. 2. 19:15
 4/6 anonim válasza:
#3 akkor haverkodjunk össze és ha érdemesnek tartasz bemutatsz egynek? 😂
2022. febr. 2. 19:17
 5/6 anonim válasza:
Lehet, csak az ilyenek már párkapcsolatban vannak.
2022. febr. 8. 07:40
 6/6 anonim válasza:

Én ilyen vagyok, de nem vagyok fent társkeresőn. Szerintem nehezen lehet rajta keresztül megismerni az embereket, nem mindig az jön le az emberről, amilyen ő a valóságban, hiába adja önmagát. Inkább próbálok olyan helyekre/közösségekbe járni, amik érdekelnek és majd találkozok valakivel, aki tetszik. És már közös pontunk is van.

Ha valaki nem mozdul ki, nincsenek hobbijai, érdeklődési köre, annak nehéz part találni.

2022. márc. 14. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!