Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok (akik komolyan ismerked...

Lányok (akik komolyan ismerkednek), ti milyen szövegre szoktatok visszaírni tinderen/badoon? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Személyes ismerkedéssel nincs bajom, mert már voltak kapcsolataim és amúgy is egy elég beszédes srác vagyok:D

Online eddig csak itt ismerkedtem, viszont itt nem volt nehéz kitalálni mit írjak, mert legtöbbször magamról kellett valamit, azonban tinderen/badoon ez feltételezem nem így működik:D



2022. febr. 12. 00:13
 1/8 anonim válasza:
Ha vonzó a profilképed akkor lényegében tök mindegy hacsak ilyen kringé csajozós dumát írsz neki.
2022. febr. 12. 22:13
 2/8 anonim válasza:
Ha üzenetet ír akkor"Lenne kedved ismerkedni?" de van aki annyit ír, hogy mizu vagy ilyesmi azzal nem szokott a beszélgetés hosszú ideig tartani. Meg persze az is számít ha van egy jó bemutatkozó szöveg meg előnyös kép.
2022. febr. 15. 13:41
 3/8 anonim válasza:
Mit nevezünk előnyös képnek?
2022. febr. 16. 08:46
 4/8 anonim válasza:
Azt ami jó minőségű meg ami normális pl nem ilyen félmeztelenül fekvős meg amin az arca se látszik normálisan. Hanem mondjuk egy sima mosolygós kép vagy ilyesmi. De ugye ez is olyan, hogy kinek mi jön be.
2022. febr. 16. 09:17
 5/8 anonim válasza:
Csak az számít, hogy nézel ki. Mióta rendes képet tettem fel, elég sok matchem van.
2022. febr. 21. 17:58
 6/8 anonim válasza:
Én nem ismerkedem mostanában, de amúgy olyan szövegre írnék vissza amiből lehet is valami jó beszélgetést indítani. Pl, nem csak egy egyszerű "mizu?" vagy "hogy vagy?", hanem lehet egy kreatívabb kérdés is.(hirtelen nem jut eszembe ilyesmi, de a neten lehet találsz. ) Vagy nyithatszz azzal, hogy a képeivel, vagy a leírásával kapcsolatban jegyzel meg valamit.
2022. márc. 2. 23:36
 7/8 anonim válasza:

6-os vagyok, ha esetleg értesz angolul itt vannak jó tippek:

[link]

2022. márc. 2. 23:44
 8/8 anonim válasza:
Ha jol nezel ki eleg egy szia is. Ha szrul akkor irhatsz barmit 😀
2022. máj. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!