Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kassa, Rimaszombat környéki...

Kassa, Rimaszombat környéki leszbikusok/biszexuális lányok vannak itt?

Figyelt kérdés
18 éves leszek, leszbikus lány vagyok (INFJ- intorvertált, intuitív, emocionális, tervező). Gimnazista, a kedvenc tantárgyam a biosz. Szeretem az állatokat, növényeket, természetet. Szeretem a hosszú esti sétákat. Kérlek akinek szimpatikus vagyok mindenképpen írjon :)

2022. febr. 20. 16:12
 1/8 anonim válasza:
Igen én kassai vagyok. 20/N biszex.
2022. febr. 20. 16:19
 2/8 anonim válasza:
Ahoj
2022. febr. 20. 20:59
 3/8 anonim válasza:
Nem ide való kérdés de te kérdező és 1-es válaszoló mennyire tudtok szólvákul?
2022. febr. 20. 21:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég szarul...
2022. febr. 20. 21:07
 5/8 anonim válasza:

#4 Még egy utolsó kérdésem lenne ha nem gond,ha nem tudod a nyelvet hogyan tudsz azonosulni arra felé?

Csak azért kérdezem mert Rimaszombatra mentem és senki sem akart magyarul szóba állni velem,persze utána muszáj volt pár szó erejéig hogy át vegye az árut.

2022. febr. 20. 21:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Otthon magyarul beszélünk, a szükséges dolgokat pedig szerencsére már megtudom oldani online (vonatjegy pédául)+ magyar suliba járok. Alapdolgokat tudok ha orvoshoz kellene menni, vagy valami más hasonló helyzetben lennék. Alap csevegési szintet tudok. Ami a szlovákban nehéz, az a ragozás. A ragozás nem megy, de érteni szépen értek szlovákul, beszélni nehezebb :)
2022. febr. 20. 21:54
 7/8 anonim válasza:
#6 Értem,köszönöm szépen. 🙂
2022. febr. 21. 06:36
 8/8 anonim válasza:
1 es szia!
2022. febr. 21. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!