Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek még nem volt kapcsolata, barátja de már nagyon vágyik rá? Vagy csak egyszerűen vágyik a szeretetre, gyengédségre, ölelésre? 20/f

Figyelt kérdés
Írjatok bátran! Én fiúként ilyyen vagyok.

2022. febr. 26. 22:56
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szedd össze magad kérlek mert 30 leszel mire rájössz hogy elment a jó rész és nem tettel semmit.


Ha ennyire nem megy az ismerkedés foglalkozz magaddal. Menj el edzeni tanulj, legyen jó állásod legyél jó minden másban amiben csak tudsz és ha minden rendben van könnyebb lesz az ismerkedés is. De ne húzd örökre hogy majd ha minden kész ismerkedsz, ne úgy értsd, hanem minden nap foglalkozz magaddal is és az ismerkedéssel is. Gyakorlat teszi a mestert. Ha teszel erte menni fog de tegyél erte ne csak várd.

2022. febr. 26. 23:33
 2/14 anonim válasza:

Milyen értékrendet képviselsz alapvetően? Milyen szülői háttérrel rendelkezel? Milyen viselkedési mintákat hozol magaddal otthonról?


Én egészen biztosan nem lehetek semmiben partnered, hiszen közel 30(!) esztendő választ el minket. Anyapótlékot pedig nem szívesen játszom SENKIVEL, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT!!!


Mindössze arra szeretnék rávilágítani, hogy LAKÓHELYILEG merrefelé keresed a jelölteket, milyen korhatár, milyen hobbi, milyen jövőbeli elképzelések foglalkoztatnak.


Ui: akár magázódó hangnemben is írhattam volna, mert eléggé távolságtartó vagyok a hétköznapokban. Figyelembe vettem azt is, hogy a kérdező már nagykorú, tehát nem gyermek.

2022. febr. 27. 03:25
 3/14 anonim válasza:
Az ilyen lanyok akiket te keresel es itt ismerkednenek, azok 100 kilotol kezdodnek :D
2022. febr. 27. 03:57
 4/14 A kérdező kommentje:

1

Úgygondolom, ha elmegyek edzeni, vagy lesz egy jó állásom és utána láss csodát, elkezdenek érdeklődni a lányok irántam, az nem miattam lesz hanem az állásom, keresetem, testalkatom miatt. És ezt nem akarom: én is úgy szeretem és fogadom el az embereket ahogy vannak, és ha egy lány csak a pénzem, állásom, kigyúrt alkatom miatt fog velem lenni, az nemhogy nem engem fog szeretni hanem az előbb felsoroltakat, ráadásul nem is fog szeretni, csak velem lesz mert jól nézek ki.

Kettesnek ugyanezt tudom mondani, vagy szeret valaki egy másik embert vagy nem.

2022. febr. 27. 08:24
 5/14 anonim válasza:

4-es, ha a tested, a munkád, a tudásod az nem te vagy, akkor mégis mi az ami te vagy és bele lehet szeretni?

Ahogy tanulsz, (ha nem csak magolsz) úgy egyre több mindent megértesz, mindenféle készséged fejlődik és egyre több témában leszel jártas. Az edzés növeli a kitartást, valószínűleg utánajársz, hogy hogyan működik az izomzat, hogyan kell egészségesen táplálkozni, milyen a különböző ételek összetétele stb. Jó munka esetén pedig nem kiégsz valami monoton dolgot csinálva, hanem gondolkodsz, problémákat oldasz meg, egyre talpraesettebb leszel stb.

Szóval amit 1-es írt mind nagyon sokat hozzátesz az emberhez, nem csak pénz és külsőségek miatt fontosak.

2022. febr. 27. 11:29
 6/14 A kérdező kommentje:

5

Én arra gondoltam, hogy csak azért nem kellene talán edzenem, tanulnom, jól keresnem, hogy valaki belém szeressen mert ha így teszek, az illető csak ezekért fog szeretni és nem önmagamért. Pl ha egy lány azért szeret belém mert kigyúrt vagyok, és én csak azért lettem ilyen hogy ő szeressen, akkor nem engem szeret hanem az alakomat. Más szóval, egy ideált szeret és nem engem. Hogy mit lehet bennem szeretni? Minden ember érték, mindenkinek vannak belső értékei, azokat: humor, találékonyság, mit tudom én, csak mondtam pár dolgot. De ha mást nem, miért ne szerethetne szeretni valakit pont azért mert vékony, vagy mert nem a testét edzi hanem a tudását, az agyát? Száz szónak is egy a vége: ha egy lány csak bizonyos tulajdonságáért szeret egy fiút, akkor nem a fiút hanem a tulajdonságot szereti, vagyis ezt bármelyik fiúban meg tudná szeretni, legyen ez bármi.

2022. febr. 27. 11:42
 7/14 anonim válasza:

6-os, nem azt írtuk, hogy csak a gyúrással, meg karrierrel lehet ismerkedni, csak példák, hogy ha nincs semmi érték ami miatt bárki meg akarna ismerni, akkor ezek olyanok, amikért lehet tenni.

Ha nem a tested edzed, hanem az agyad, az pont ugyanolyan jó, csak más lányoknak fogsz tetszeni. A lényeg, hogy legyen valami valami pozitív tulajdonságod.

Az emberek bizonyos tulajdonságok összességei, úgyhogy nem mondhatod, hogy nem akarsz olyannal összejönni, akinek bizonyos tulajdonságaid tetszenek. Amiket írtál, hogy ha humor, találékonyság miatt szeret valaki beléd, akkor az okés, viszont ezek is pont olyan tulajdonság, mint, hogy valaki tanult, kisportolt, stb. és ugyanúgy beleszerethetne egy másik humoros srácba is.

Edzeni vékonyként viszont könnyebb, mint unalmasból humorossá válni, bár utóbbi is fejleszthető.

Szóval nincs olyan, hogy valaki önmagadért szeret. Vagy a külsőd, vagy valamilyen más tulajdonságaid miatt fogsz valakinek tetszeni és minél több mindent fejlesztesz magadon, annál több esélyed lesz a lányoknál. Persze van ami többet számít és van ami kevesebbet. A kommunikációs készség számít a legtöbbet, a rovarok latin nevének ismerte viszont elég ritkán fog segíteni.

2022. febr. 28. 09:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam, hogy olyannal nem jönnék össze, aki csak egy bizonyos tulajdonságom miatt szeret. Másrészt, úgygondolom, minden emberben van alapból valami szerethető. Mindenkit lehet szeretni önmagáért, úgy ahogy van,ehhez nem kell egy bizonyos tulajdonságot fejleszteni vagy kialakítani.
2022. febr. 28. 10:08
 9/14 anonim válasza:

Szóval akkor te bárkivel összejönnél, függetlenül, hogy milyen csúnya, buta, agresszív, idegesítő, stb. mert mellé mindenkinek van legalább egy szerethető tulajdonsága is?

Amúgy nem azt mondtam, hogy egy bizonyos tulajdonság miatt szeretik egymást az emberek, hanem rengeteg tulajdonság együtteséért. Minél több pozitívum van, annál nagyobb az esély, hogy szimpatikus leszel a másiknak.

Illetve ha feltételezzük, hogy minden negatívum ellenére ki is alakul a szerelem, az a párkapcsolat mindkét félnek borzasztóan rossz lesz, mert a szeretnél több kell, ahhoz, hogy egy kapcsolat működni tudjon.

2022. febr. 28. 16:09
 10/14 anonim válasza:

Komolyan nem értem a kérdezőt. Tök jó válaszokat kaptál de ezeket is elutasítod. Negatív vagy és azt gondolod nem kell semmit tenned azért, hogy szeressenek. Betudom annak, hogy még fiatal vagy, de hidd el tenned kell érte, hogy kedveljenek.


Az hogy kivagy gyúrva nem csak egy tulajdonság és akár hiszed akár nem sokmindent elárul rólad. Például hogy kitartó vagy és nem adod fel és ez az élet más területén is valószínűleg jellemző rád, ami vonzó.


Ugyanezt árulja el egy diploma is az emberről. Az állás is, amit te képes voltál elerni. Ez is te vagy, ezt is te érted el. De ez nem azt jelenti, hogy gyurd ki magad és szerezz egy diplomát. Ezek csak segítségek, de ha kreatív vagy kitalálsz mást, mert ugye azt te sem gondoltad komolyan, hogy bárkinek tetszik, hogy otthon fekszel és várod a csodát, mert te így is szerethető vagy. Mégis miért lennél az ?? A kisujjadat sem mozdítod meg magadért akkor mit tennél másért, miért szeretne valaki a társaságodban lenni? Hogy együtt fekudjetek egymás mellett és az időjárásról beszélgessetek ??


Na ne viccelj már. Neked a szomszéd néni is tetszik, mert olyan amilyen?


Fontos a belső, de épp testben épp lélek és a külsőd tükrözi a belsőd.

2022. márc. 6. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!