Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha a fiú a randi helyett az...

Ha a fiú a randi helyett az ismerkedést mondja akkor az mit jelent? Nem vagyunk együtt. Már 2x találkoztunk és le is feküdtünk meg élvezzük egymás tásrsaságát társasozunk stb. Úgy beszéltük hogy majd ahogy alakul nem sietettünk semmit.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 13:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
Gondolom élvezi hogy van kit dugni, de komolyabbra nem fordítaná a kapcsolatot. Amúgy meg van szád, kérdezd meg hogy érzi. Ha már most nem tudsz vele ilyen fontos dolgokat megbeszélni akkor ez a kapcsolat halva születne.
2022. márc. 6. 15:44
 2/15 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtam hogy majd kialakul lassan ilyet mondott
2022. márc. 6. 15:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedvel, ezt mondta jobban szerintem nint egy barátot. Meg tetszek beki
2022. márc. 6. 15:57
 4/15 anonim válasza:
Én akkor mondok ilyet, ha tudom hogy nem akarok semmi komolyat, csak dugni. Te is csak arra kellesz neki, de így nyitva hagyta azt az ajtót amit te szeretnél. De persze sosem lesz semmi komoly.
2022. márc. 6. 16:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Milyen ajtót hagyott nyitva? Én mondtam neki ha majd nem akar semmit akkor inkább hagyjuk mert félek én sérülnék. Erre aztmondta hát nentudja mi lesz es hogy amugyis azt beszéltük hogy csak elvagyunk elvezzuk az eletet most. Egyebkent mindig azt mondja akkor megyek mikor akarok nala o nem dont helyettem.
2022. márc. 6. 16:15
 6/15 A kérdező kommentje:
Állandóan szexelni akarna meg nagyon élvezi ha lesz**** ezt is mindig akarja, csak szoktunk lelkizni is, ezért nemértem ez mi.
2022. márc. 6. 16:18
 7/15 anonim válasza:
Leírtad te is... csak arra kellesz.
2022. márc. 6. 16:37
 8/15 anonim válasza:
Így még egyértelműbb, hogy csak szexre kellesz neki.
2022. márc. 6. 17:18
 9/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2022. márc. 6. 17:23
 10/15 anonim válasza:
Olvasd már el amit leírtál. Kezdem azt hinni hogy csak egy troll vagy. Hihetetlen lenne hogy létezik ilyen naív ember.
2022. márc. 6. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!