Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi manapság ez az elzárkózás...

Mi manapság ez az elzárkózás mindenki részéről?

Figyelt kérdés
Igaz párkapcsolati témához csatoltam a kérdésem de akár barátkozásról is lehet szó. Azt vettem észre, hogy bármilyen közösség oldalon az emberek többsége szűken nyilatkozik, rövid szavakkal vagy tőmondatokkal kommunikál. Sőt, az imponál legtöbb embernek, ha flegmán és lekezelőn válaszolnak. Nem értem! Magamból kiindulva, beszédes ember vagyok és nehezen tudom elhinni, hogy rajtam kívül nincs aki összetett mondatokkal fogalmaz, holott én sem szeretek kisregényt írni. Ha esetleg felvetem az ötletet, hogy folytassuk szóban, mert sokkal egyszerűbben kifejezésre tudunk jutni, azonnal halom kifogással rukkol elő mindenki, amin könnyű átlátni, főleg így 30 év felett. :) A meglévő ismerősökkel hasonló a státusz, inkább él mindenki a virtuális világban, fél naponként egy-egy mondatot írva, mintsem, hogy egy személyes találkozót összehozzunk és jól kibeszélgessük magunkat. Nekem nagyon nem tetszik ahová fajul a világ, mert ez az emberek teljes elidegenedését fogja eredményezni. Nektek mi a véleményetek, személyes tapasztalataitok?

2022. márc. 20. 17:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
A vilag olyan amilyennek latod. Ha rossznak latod akkor rossz. Szerintem mindenki azt csinalja ami neki jo.
2022. márc. 22. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!