Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti mennyi előzetes...

Lányok, ti mennyi előzetes csetelést igényeltek online társkeresőkön? 25/F

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 23:22
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem társkeresőzöm, de ha mégis...

Minél előbb örülnék a személyes találkozónak, hogy egyáltalán tudjam, mégis ki az, akivel ismerkedek.


Szóval legkésőbb 1-2 napon belül találkozzam az illetővel, akár egy kávé vagy közös ebéd erejéig.

2022. márc. 26. 00:03
 2/12 anonim válasza:
Semmi csetetlés. Néhány levélváltás, ha szimpatikus, akkor telefonszámot cserélünk, és minél hamarabb szélyes találkozót beszélünk meg. Ha nem szeretne, akkor többyire komolytalan. Én szeretek beszélgetés közben az illető szemébe nézni, hallani a hangját, figyelni a reakciöit. Aztan ha meg ezután is szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor már mehet a csetelés.
2022. márc. 26. 00:37
 3/12 anonim válasza:
1-2 hónap. Nekem a személyes találkozóhoz kell a bizalom, hiába én választok helyet vagy időpontot.
2022. márc. 26. 05:08
 4/12 anonim válasza:
Nekem eleg sok ido kell. Kb 1 honap, ha nagyon meg van a kozos hang, akkor lehet hamarabb is. De en nem szeretem a mostani felgyorsult dolgokat, hogy par uzenetvaltas utan rogton talalkoznom kell az illetovel.
2022. márc. 26. 07:10
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


@1 1-2 nap az rendben is lenne, de az a baj, hogy sokaknak ennyi idő kell a válaszoláshoz... Annyira meg nem válogathatok sajnos, hogy csak ezért kioffoljak valakit... 😅


@4 Hát régen mindenféle üzenetváltás nélkül találkozott két ember, és így született a legtöbb kapcsolat. 😀


Nekem az a bajom az 1 hónappal, hogyha mondjuk rendesen (értsd legalább órákon belül) válaszolgat, hogy még utána ha találkozunk is, simán lehet, hogy nincs meg a kémia. Jártam már így, és nagyon szar érzés volt.

2022. márc. 26. 08:57
 6/12 anonim válasza:
Tök fölösleges hetekig húzni, 4-es, valójában te félsz a kapcsolatteremtéstől. Találkozni nem "kell", hanem te akarsz partnert találni. A kapcsolat beválása kizárólag élőben dől el, egy óra beszélgetést mindenki kibír, és utána lehet dönteni, hogy folytassuk-ne folytassuk. Időpocsékolás a levelezgetés, mert egészen biztos más lesz a személyes hatás, mint a levélbenyomás-ábrándozás, majd csalódás, hogy hát nem is olyan!
2022. márc. 26. 10:21
 7/12 anonim válasza:
Társkeresőkön ha szimpatikus valaki, akkor nem 2-3 naponta írok neki, hanem aránylag folyamatos a beszélgetés. Általában pár nap kell, hogy jobban megismerjem, akkor általában áttérünk személyesebb online platformra, mint messenger vagy instagram, és ott beszéljük meg már a randit. Összességében 4-6 nap beszélgetést én is igénylek egy randi előtt, ha online kezdődött az ismerkedés, de lehetnek persze kivételek.
2022. márc. 26. 10:32
 8/12 anonim válasza:
Hát elég furcsa itt olvasni hogy ti lányok írtok a pasiknak és hamar felajánlotok vagy a pasi személyes találkozót és még telefonszám csere is van. Nem tudom én mit csinálok rosszul mert hiába írok rátok és hiába ajánlok fel személyes találkozót vissza sem írtok. Ez miért lehet?
2022. márc. 27. 09:25
 9/12 anonim válasza:

#8 rám biztos nem írtál még, tekintve, h max sima facen találnál meg😂 és nyilván ott is akkor mennék bele azért a találkába, ha az 1-2 nap, vagy akármennyi alatt nem volt semmi "gáz" az illetővel és végig szimpi volt.

De ez nálam az, h külsőre legyen oké (enélkül mondjuk el sem indul a beszélgetés, és nincs is annyira magasan a léc), ne legyen totál igénytelen a helyesírására, ne nekem kelljen küzdeni a kommunikáció életben tartásáért, legyen humoros, és legyen elég tökös elhívni. Ez utóbbiból fakad, hogy nem èn ajánlok randit (max vhogy utálok rá, hogy érezze h megteheti nyugodtan), hanem ő. És ezek mind kb 8-10 üziváltás alatt már kiderülnek. A többire pedig ott a személyes tali.


Hogy mások mit miért csinálnak, azt nem tudom🤷 (#1 voltam)

2022. márc. 27. 09:50
 10/12 anonim válasza:
#8-as, #2-es vagyok. Kérlek fejtsd ki, hol írtam azt, hogy én írok a pasinak? Általában a férfiak írnak nekem. Váltunk néhány üzenetet, és van közös téme, szimpátia, akkor telefonszamcsere, és talákozó. 38/N
2022. márc. 27. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!