Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy 19 (pár nap múlva 20)...

Egy 19 (pár nap múlva 20) éves biszexuális srác vagyok, aki komoly kapcsolatot keresne korabeliekkel Budapesten. Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval egy lassan 20 éves srác vagyok, biszex, de inkább a fiúk felé húzok. Szeretnék elsősorban korombeli srácokkal ismerkedni, akik szintén Pesten élnek. A korhatár mondjuk olyan 17-22 év.

Rólam röviden: sötét haj, barna szem, vékony testalkat (~175cm/55 kg). Nemrég kezdtem az egyetemet, ekkor kerültem Pestre. A környezetem okosnak és jófejnek mond. Sajnos Pesten (még) nincs túl sok barátom és így nem is igazán járok el helyekre (vagy ha mégis, azt általában egyedül teszem).

Amit elvárnék (nem hinném, hogy ez olyan sok): testalkatra legyél vékony, sportos, vagy átlagos. Lehessen veled beszélgetni mind online, mind pedig élőben. Élj Budapesten (tapasztalatom szerint a távkapcsolatokkal csak a baj van és nem is vágynék most rá).

Persze elképzelhető, hogy még így sem leszünk szimpatikusak egymásnak. Én elfogadom a "nem"-et, arra kérlek, te is legyél képes erre.

Csak komoly kapcsolat érdekel. Tehát ha valaki alkalmiban, vagy szexhaverságban gondolkodik, az spórolja meg mindkettőnk idejét azzal, hogy keres valaki mást.

Viszont ha valakit tényleg érdekel a dolog, akkor az nyugodtan írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.



2022. ápr. 12. 21:05
 1/8 anonim válasza:

Küldj képet


18 F

2022. ápr. 12. 21:34
 2/8 anonim válasza:
Aranyos lehetsz!! Sajnos én kiesek a szórásból több okból is de neked sok sikert kivánok a társkereséshez ami nem könnyü feladat
2022. ápr. 12. 22:06
 3/8 anonim válasza:
Bocs, de milyen kapcsolat már az, amelyben MINDENKÉPPEN vágysz másra is, és SEMMIKÉPPEN sem leszel hűséges, max. ideig-óráig? Én heteroként el nem tudnám képzelni, hogy úgy kezdjek kapcsolatba, hogy tudom előre, úgyis vége lesz.
2022. ápr. 13. 00:04
 4/8 anonim válasza:

Bocsi, de ezt ide akartad írni? Vagy melyik mondatból következtetsz erre?


Egyébként a ha a kérdező szeretne, nekem írhat:) Szívesen beszélgetek, mert már a kérdésfeltevésből is látszik, hogy intelligens.


19/p/Bp

2022. ápr. 13. 02:12
 5/8 anonim válasza:
Lehet csak én nem tudom de mit jelent az, hogy 19/p?
2022. ápr. 13. 06:29
 6/8 anonim válasza:

Küldj képet :)


20F


185cm, 74kg

2022. ápr. 13. 07:13
 7/8 anonim válasza:
(Nem 3. vagyok.) Kedves 4. Válaszadó! Szerinted miért írta ezt a választ a 3. válaszoló, miután egy biszex srác írta ki a kérdést? :DD (Az első mondat.)
2022. ápr. 13. 09:03
 8/8 anonim válasza:
nekem is küldhetsz képet :)
2022. ápr. 13. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!