Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy 21 éves lány és egy 38...

Egy 21 éves lány és egy 38 éves férfi kapcsolatában lehet szerelem ?

Figyelt kérdés

A lánynak született 2 éve egy gyermeke egy sráctól, aki 1-2 évvel volt tőle idősebb.

Az a pasi egy gazdag gyerek volt és még ráadásul meg is csalta a lányt, több lánnyal egyszerre, rajta is kapta őket.

Aztán most egy 38 éves pasival jött össze, rengeteg képet rak ki a sráck a kirándulásairól, hegyek, tengerpartok, szállodákról.

Drága autókról és karórákról amiket visel.


És most vele jött össze.

Ekkora korkülönbséggel és azzal a ténnyel, hogy megint egy gazdag pasival jött össze, lehet szerelemről beszélni ?

Vagy egy gold diggerről lehet szó ?



2022. ápr. 25. 12:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szerintem gond digger.

Érdekes lenne, ha pont egy gazdag öreg csókába szeretne bele.

2022. ápr. 25. 12:54
 2/18 anonim válasza:

Lehet persze.

Attól, hogy valaki gazdag, még lehet belé valaki szerelmes.

Bár tény, nagyobb valószínűséggel van mellette a pénzéért (is), mintha egy közmunkás lenne. ;-)

2022. ápr. 25. 13:34
 3/18 anonim válasza:

38 mint gazdag öreg. 🤣🤣🤣


Eddig azt hittem csak mondják, hogy itt tinik kommentelnek.

2022. ápr. 25. 13:50
 4/18 anonim válasza:
Simán lehet. Ismerek több olyat ahol hasonló vagy még nagyobb a korkülönbség és működik a kémia kettejük közt.
2022. ápr. 25. 14:07
 5/18 anonim válasza:
Nem vagyok tini, én is 38 éves vagyok. Pontosan azért tudom, hogy egy korombelihez borzasztó fiatal egy 21 éves. Beszélni sem tudnék miről vele. Majdnem a gyerekem lehetne.
2022. ápr. 25. 14:16
 6/18 anonim válasza:
Ja, hát én is ismerek olyat, aki mindig gazdagokba lesz halálosan szerelmes, közmunkásba, matektanárba valahogy sosem.
2022. ápr. 25. 14:17
 7/18 anonim válasza:
Gond digger? Az direkt depressziós munkanélküliekre vadászik? 🤣🤣
2022. ápr. 25. 14:34
 8/18 anonim válasza:

“ Pontosan azért tudom, hogy egy korombelihez borzasztó fiatal egy 21 éves.”


Ez igaz, de ettől te öregnek érzed magad?

2022. ápr. 25. 14:46
 9/18 anonim válasza:
A felszínes emberek nem.képesek valódi érzelmekre.
2022. ápr. 25. 15:35
 10/18 anonim válasza:

Hát itt vszinüleg a pénzről van szó. De am ez még nem olyan baromi nagy különbség. Azért, aki most 30as (jó ez a pali már 40 fele megy) már eléggé a modern technikai "mobilon lógó" generáció sztem. Jó én 30 eleje vagyok, de az én korosztályom az már ebbe nőt bele.

A 21 éves lány meg lehet szellemileg érettebb is. Nem minden 21 éves fetreng részegen, bedrogozva minden hétvégén. Ismerek olyan 20 évest, aki önállóan magát tartja el, van albija, amit maga fizet, tanul, dolgozik. Szóval sok 30as mamahiteles elbújhat mögötte.

2022. ápr. 25. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!