Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kecskeméti aranyos, kedves...

Kecskeméti aranyos, kedves fiatal fiúval szeretnék ismerkedni. 17 éves lány vagyok. Ismerkedne velem valaki?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fontos hogy egy fiú fiatalosan nézzen ki és ne legyen szakálla. Szemüveget se nagyon ha lehet. (Lehetőleg ne legyen ducibb de nem muszály a sportos alkat)

Hajam hosszú és sötétbarna.

Nagyon sötét szemem van.

Szeretnék megértő és segitő társat. Vannak pszichés problémáim antidepresszánsokat is szedek. Eléggé visszafogott és félénk vagyok, sokat szorongok. Szerető segitő társat keresek❤

Nagyon fontos hogy kecskeméti legyen.



2022. ápr. 29. 17:42
1 2
 1/16 anonim válasza:

Neked nem csak pszichés, hanem helyesírási problémáid is vannak! A muszáj az pontos “j” kisányám!!


Elvárások látom vannak, de Te mégis mi az, amit tudsz adni?

Egy- két betegséget, szorongást, félénkséget, valaki más gyerekét…


Tessék személyesen is próbálkozni

2022. ápr. 29. 17:45
 2/16 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekem nem tudom miből gondolod. Szüz vagyok. Szükségem lenne egy kedves segítő társra akivel tudok beszélgetni elmenni valahova meg bátorítana a tanulásban. Igazából egy kedves barátot. Nagyon jól esne ha szerelmes lennék még sosem voltam.

Bocsánat a helyesírási hibákért.

2022. ápr. 29. 17:49
 3/16 anonim válasza:

Ez kicsit ellentmondás, ne is haragudj; te nem barátot/párt keresel, hanem egy lelki szemetesládát, magyarul önös érdekből akarod: bátorítson a tanulásban, beszélgessen veled, legyen melletted... Ez oké. De te mit tudsz nyújtani cserébe? Te miben segítesz neki? Elfogadod, ha ő is depressziós, szorongó? Megoldjátok együtt a gondokat? Támogatjátok egymást? Vagy te csak segítséget vársz valakitől, akinek saját elvárásai ne is legyenek feléd?


Csak annyit tudunk, hogy még az sem mindegy, hogyan néz ki, de más nem derült ki abból, hogy ő miben számíthat esetleg rád.

2022. ápr. 29. 18:12
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is szìvesen segitek neki nagyon szeretnék szerető kapcsolatot. Tudom mire gondolsz hogy mit vár el egy fiú a kapcsolatban, idővel azt is teljesíteném de amint már mondtam szüz vagyok. Szeretek rajzolni, festeni. Én nagyon szeretnék pátyolgatni egy fiatal sracot meg segithetnénk is egymásnak.

És igen, nem baj ha depressziós legalább együtt tudnank beszelgetni a problemakról es szerető társak lennénk. Sajnos szorongós vagyok es nem nagyon merek emberek közé menni ha lenne egy fiú baratom talán megoldaná a problémát. Egyébként szeretek sütni főzni is. Nem vagyok olyan unalmas mint sokan gondolják. Szívesen videójátekozom is és sokat görkorizok. Szinte mindenhová azzal megyek.

Nem vagyok annyira rossz tanuló sem.

2022. ápr. 29. 18:18
 5/16 A kérdező kommentje:

Ja és lehet rám számitani. Anyagilag sajnos nem tudok segíteni mivel még nincs önalló keresetem mert meg suliba járok.

Egyebként elég ha csak barátok leszünk majd előbb, utóbb úgy is kialakul a párkapcsolat.

2022. ápr. 29. 18:21
 6/16 anonim válasza:

"Tudom mire gondolsz hogy mit vár el egy fiú a kapcsolatban, idővel azt is teljesíteném de amint már mondtam szüz vagyok."


Egy pillanatig nem erre gondoltam!


Arra gondoltam, hogy lelkiekben akarsz-e te magad is annyira támasza lenni, mint amennyire elvárod tőle.

2022. ápr. 29. 18:44
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne, kérlek ne gondold ezt! Nem vagyok olyan lany sőt visszahúzódó vagyok. Fiúm sem volt még.
2022. ápr. 29. 20:11
 8/16 anonim válasza:
>>7 Mit?
2022. ápr. 29. 22:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Olyan rossz magányosnak lenni :(

Szerintem en már ennyi idősen megérdemelnék egy szerető kapcsolatot. A személyisegem nem olyan rossz, szeretek rajzolni videójátékozni és szerintem alapvetően jóindulatú vagyok.

2022. ápr. 30. 20:26
 10/16 anonim válasza:
Nem értem ezeket a rosszindulatú megjegyzéseket. Azért, mert valaki 17 évesen szerető kapcsolatra vágyik (amire majdnem mindenki), ezért kell pocskondiázni, belerúgni ahelyett, hogy megértést, empátiát tanúsítanának vele szemben. Ne bántsunk olyanokat, akik minket nem bántottak! Kedves kérdező! Én bár hímnemű vagyok, de sem korban, sem helyben nem vagyok megfelelő, ráadásul foglalt is vagyok, de kívánom ,hogy létrejöjjön minél előbb a párkapcsolatod, és abban szerencsés legyél! De azért azt vedd figyelembe, hogy ideális pasi csak a lányok álmaiban található, és a legjobb párkapcsolat sem csupa happy.
2022. máj. 1. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!