Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért gondolom úgy hogy a...

Miért gondolom úgy hogy a tinderen nem is igazán keresnek komolyan párt?

Figyelt kérdés
Úgy vélem, megteszem ami tőlem telik, bár az eddigi meglátásom szerint ez mégsem elég.

2022. máj. 1. 11:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Jól látod. Az a gond a nők meg sem nézik kit húznak jobbra. Velem számtalanszor előfordult örültem nagyon erre kiderül véletlenül húzott be. Ez szerintem elég undorító részükről. Mert nekem ez megalázó mikor írok nekik nagy örömmel. Szóval már a társkeresőkből nagyon elegem lett.
2022. máj. 1. 11:13
 2/13 anonim válasza:
Illetve olyan is volt aki hajlandó volt ismerkedni, de akárhogy is tepertem csak flegma rövid válaszok jöttek. Szóval egyoldalú volt az érdeklődés. Ez is nagyon gáz. Elhiszem hogy chatel vagy 20 emberrel egyszerre de akkor mondja meg inkább.
2022. máj. 1. 11:16
 3/13 anonim válasza:
a tinder nem is erre van.
2022. máj. 1. 11:18
 4/13 anonim válasza:

Aki komolyan veszi a párkeresést, az inkább élőben csinálja, így számukra a netes társkeresők maximum csak könnyítő eszközök.

Aki viszont nem veszi komolyan, az már nem mer élőben cselekedni... :,D

2022. máj. 1. 11:19
 5/13 anonim válasza:
A Tinderről köztudott, hogy ott a jelentős többség kufircot keres, nem párkapcsolatot.
2022. máj. 1. 12:02
 6/13 anonim válasza:
Valószínű béna, nyálas, esetleg rinyálós bemutatkozásod van, vagy lehet nincs is egyáltalán. A nagy halfogással, vagy az edzőteremből posztolsz képeket. Vagy halásznadrágban feszítesz baseball sapkában és hosszú zokniban. Vagy csak homályos, netán tükörben selfiző igénytelen fotóid vannak. Le merem fogadni, egyiken se mosolyogsz vagy nevetsz. Rengeteg hibalehetőség lehet, ami miatt nem vesznek komolyan.
2022. máj. 1. 12:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Elszomorító valóban, hogy ennyire komolytalanul veszik az érdeklődést. Mint ahogyan az 1-es vagy a többi válaszadó is leírta.A 4-es válaszadó is teljesen igazat ír, mert egy idő után már az ember megunja az örökös "keresgélést". Az a helyzet hogy valóságban sem olyan egyszerű minden. Manapság nagyon komolytalanok és irreleváns elképzeléseik vannak a hölgyeknek.
2022. máj. 1. 12:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Az 5.válaszadónak, nem kell mindenkit általánosítani
2022. máj. 1. 12:09
 9/13 anonim válasza:
#8 az 5. vagyok, akkor te miért tetted a kérdésedben? :)
2022. máj. 1. 12:14
 10/13 Gymnospermatophyta válasza:
Van, aki komolyan keres és van, aki nem.
2022. máj. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!