Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek lenne kedve ismerkedni?

Kinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hali!


21 éves srác vagyok és egyre jobban vágyok már egy kapcsolatra. Legutóbb egyetem előtt volt egy futó kapcsolatom, közben valahogy nem alakult semmi 😕


Új emberek között kicsit nehezen oldódok fel, de ha megismertem őket akkor nagyon extrovertált tudok lenni 😄


Nagyon sok hobbim van, sok mindent kipróbáltam mostanában inkabb az edzés és olvasás megy, plusz ha van hozzá társaságom akkor szívesen sakkozok is. Na meg ha van időm (ami mostanában nem sok maradt) akkor sorozatozni is szeretek, jöhet élőszereplős és anime is, mindenevő vagyok ha érdekes a sztori/világ.


Külsőre elvileg nem nézek ki rosszul, atletikus alkatom van, rövid de nem tüsis, világosbarna hajjal és zöldeskék szemmel. A magasságom ami a legtöbb gondot szokta okozni, csak 175 cm vagyok 🙃


Ha felkeltettem valamivel az érdeklődésed írj nyugodtan, vagy dobj egy kommentet és írok én 😁



2022. máj. 1. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Nem derült ki, hogy fiú vagy lány az ideál?
2022. máj. 1. 16:22
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh igen, tényleg 🤣

Lányt keresek 😄

2022. máj. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!