Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan 18-20 év közötti...

Pendragon20 kérdése:

Van olyan 18-20 év közötti lány, aki szívesen ismerkedne? További információk odalent.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Karának gazdálkodási és menedzsment szakán tanulok, több mint fél éve élek Budapesten. Szabadidőmben szívesen járom a várost, beülök valahova barátokkal, illetve mű- és szakfordításokkal foglalkozom hobbiként, valamint néha pénzkereseti lehetőségként is. Emellett fansubber-tevékenységgel is foglalatoskodom, több szériát is fordítok, lektorálok. 18-20 éves, komoly kapcsolatra vágyó, humoros, intelligens lány társaságát keresném. Külső tulajdonságokra illő paramétereket nem igazán írnék, mivel ha jól megértjük egymást, akkor tizedleges rangsorba süpped ez a szempont, de hogy azért mégse legyen igazam, legyen valami: 188 cm vagyok átlagos testalkattal. :D Főbb érdeklődési köreim: aktuálpolitika, történelem, nyelvek és más kultúrák; a zenei ízlésem vegyes, mindent meghallgatok, ami tetszik, illetve szívesen elvinném a vállalkozó szellemű leányzót vacsorázni. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek, írj itt vagy írj privát üzenetet. Köszönöm szépen, ha végigolvastad! :)

2022. máj. 1. 23:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
bizti aranyos vagy
2022. máj. 2. 00:44
 2/24 anonim válasza:
Nincs. Mert a lány már nem lány 18 éves kortól, hanem nő.
2022. máj. 2. 08:08
 3/24 anonim válasza:
Ezt még te sem gondoltad komolyan ugye #2 xd
2022. máj. 2. 08:35
 4/24 anonim válasza:

“ További információk odalent.”


🤣🤣🤣

2022. máj. 2. 08:47
 5/24 anonim válasza:
Kettes vagyok. Tetszik vagy sem, a felnőtt kor 18 éves kortól kezdődik (és röhögj csak, annál kevésbé veszlek komolyan). De világosíts már fel engem tudatlan bolondot, a ti elcsépelt fantáziátok szerint hány éves kortól lesz valaki nagykorú?
2022. máj. 2. 11:51
 6/24 anonim válasza:

5 már ahol. Van ahol 21-től felnőtt.


Egyébként kifejtenéd nekem, mit jelent az elméleted szerint az “öreglány” vagy “vénlány” kifejezés?


Vagy akkor a 18 alattiaknak pl. miért nő van nem meghatározásnál a személyiben és miért nem lány?

2022. máj. 2. 11:58
 7/24 anonim válasza:

Nem mondtam hogy bolond vagy, sem azt, hogy hivatalosan nem 18 éves kortól felnőtt valaki. De az, hogy jelenleg a mi országunkban akkortól tekintik felnőttnek nem jelenti, hogy már nő/férfi valaki. Afrikában van ahol 13 éves kortól tekintik nagykorúnak a gyerekekt, szerinted azok nők/férfiak? Szerintem sem...

Én inkább érettségre mondanám ezeket a fogalmakat, azt meg nem tudod korral behatárolni.

2022. máj. 2. 12:00
 8/24 anonim válasza:
Kérdező. Emeld ki a korábbi kérdésedet ha új hozzászólást kérsz! Erre való a kiemelés funkció. Ne írd ki megint új kérdésként szóra pontosan ugyanazzal a szöveggel. Nem erre való az oldal.
2022. máj. 2. 12:22
 9/24 anonim válasza:
az Eltén nincs elég nő? pedig elég sokan járnak oda, kb az egyetemen a legegyszerűbb ismerkedni :)
2022. máj. 2. 13:57
 10/24 anonim válasza:
>>5 Én 21 éves fiúként is fiúnak mondom magam, nem férfinak. A lány nem feltétlen jelent kiskorút szerintem. Persze azt használod amelyik kényelmesebb számodra, de sokkal szimpatikusabb nekem is például, ha valaki lányként hivatkozik magára még huszon évesen is, illetve nekem is szimpatikusabb az, ha fiúként hivatkoznak rám férfi helyett.
2022. máj. 2. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!