Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiuk! Ti meg mernének szólítan...

Fiuk! Ti meg mernének szólítani egy idegen csajt a villamosmegálloban?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt láttam egy csajt a villamosmegalloban a Blahán. Szoke hajú volt és ki volt szúrta az orra.De nem mertem megszólítani.

#idegen #lány #Villamosmegállo
2022. máj. 5. 13:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát legközelebb merd. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem áll veled szóba. De az is lehet, hogy összejöttök. Vagy csak egy kicsit beszélgettek.
2022. máj. 5. 13:37
 2/15 anonim válasza:
Ezt sose értettem, miért ne lehetne odamenni hozzá? Ha kedvesen teszed, nem tolakodva, akkor a legrosszabb, hogy azt mondja nem szeretne szóba állni veled. És akkor? Legalább megpróbáltad. Ha nem próbálod meg, akkor biztos nem is fogtok beszélgetni. Ha megpróbálod legalább lesz rá esély.
2022. máj. 5. 13:41
 3/15 anonim válasza:
Én nem.
2022. máj. 5. 13:48
 4/15 anonim válasza:
Azért, hogy megverjen? Kihagyom
2022. máj. 5. 14:05
 5/15 anonim válasza:
Történt ilyen, beszélgettünk, utána egy darabig került ha látott, majd évekkel később beszélőviszonyba kerültünk.
2022. máj. 5. 14:09
 6/15 anonim válasza:
Nem, dühös lenne a nejem.
2022. máj. 5. 14:38
 7/15 anonim válasza:

Őszintén lányként mondom, sokkal rosszabb hogy bámultok. Inkább szólítsd le kedvesen, és ha érzed hogy nem állna veled szóba, csak mondj annyit, hogy bocsi a zavarásért és elmész.

Hálásak leszünk érte, ha ilyen éretten és udvariasan kezeltek egy helyzetet. 💗


18/l

2022. máj. 5. 16:32
 8/15 anonim válasza:

Persze, hogy lemerném, de elég kevés ember van akire felfigyelek, főleg még szóba is állni velük...

Persze ritkán megesik.

2022. máj. 5. 19:21
 9/15 anonim válasza:
Nem, tutira nem, ez ma már meredek téma.
2022. máj. 5. 20:29
 10/15 anonim válasza:
Nem biztos hogy merném, mert még magamat nem látom késznek, hogy odamenjek egy lányhoz (testileg és büszkeségileg sem), de ha igen, akkor csak akkor ha egyedül van és nem a telóját nyomkodja, vagy épp zenét hallgat, mert akkor más se hiányozna neki mint én
2022. máj. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!